Sponsoruj stowarzyszenie

Sympozjum Akwarystycznego i Wystawy Akwariów Dekoracyjnych 2007. Uczestniczymy we wszystkich liczących się wystawach akwarystycznych jakie odbywają się w kraju . Posiadamy najbogatszą bibliotekę z zakresu akwarystyki z kilkuset specjalistycznymi publikacjami, uzupełnianą systematycznie o nowości pojawiające się na rynku. Jako jedyne stowarzyszenie w kraju posiadamy w naszej siedzibie kilkanaście akwariów w tym 1500 litrowe rafowe akwarium morskie z kolekcją rzadkich pokolców. Działamy od wielu lat, na nasze cotygodniowe spotkania przychodzi dużo zainteresowanych akwarystów.

Fakt wsparcia zostanie z największą przyjemnością podany do publicznej wiadomości przy każdej nadarzającej się ku temu okazji, oferujemy umieszczenie stosownej informacji i bannera reklamowego na naszej stronie internetowej (jeden z bogatszych zbiorów fotografii ryb po polsku, cytowany przez różne portale internetowe w tym przez Wikipedię, kilka tysięcy odsłon w miesiącu) i na plakatach informujących o naszej działalności. W trakcie wystaw akwarystycznych umieścimy stosowną informację w pobliżu prezentowanego zbiornika. Pełna relacja z wystawy wraz ze zdjęciem zbiornika i informacją o sponsorze pojawi się na naszej stronie internetowej.

Uważamy, fakt wsparcia udzielonego naszemu Stowarzyszeniu pozytywnie wpłynie na wizerunek firm oferujących produkty i usługi na rzecz akwarystyki. W wielu krajach europejskich aktywnie działające stowarzyszenia hobbystów są ważnym elementem rozwijającym i napędzającym rynek.

Najmocniej dziękujemy za dotychczasową życzliwość i prosimy o wsparcie - jesteśmy organizacją non-profit, utrzymujemy nasze akwaria i organizujemy imprezy akwarystyczne tylko dzięki wsparciu sponsorów i składkom własnym naszych Członków. Tylko dzięki waszej życzliwości możemy poznawać tajniki naszego hobby.

Uprzejmie prosimy o kontakt na adres e-mail kuba małpa akwarysci.com


Nasi sponsorzy:


lodzkie forum 800x120