Chorńcie swoje zdjęcia!

Awatar użytkownika
nefrete1
Posty: 761
Rejestracja: 2008-08-23, 19:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: nefrete1 »

Nie wiem, czy za sprawą interwencji administracji Allegro, czy mojej prywatnej rozmowy z właścicielem sklepu, ale zdjęcie zostało zmienione.

(faktycznie marnie teraz wygląda... ;-) )

Hex
Posty: 892
Rejestracja: 2011-09-15, 22:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hex »

marnie to trochę za mało powiedziane hehe

Awatar użytkownika
Bolek1984
Posty: 686
Rejestracja: 2010-01-14, 17:52
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: Bolek1984 »

A za niewielki gratis można było mieć super fotke która przyciąga i zachęca do kupna
Panele, Podbitki - Solidnie

Pozdrawiam
Romek

Awatar użytkownika
yorki111
Posty: 783
Rejestracja: 2008-06-27, 11:37
Lokalizacja: Zalew
Kontakt:

Post autor: yorki111 »

U mnie nadal jest Twoje zdjęcie na aukcji.
Obrazek

Awatar użytkownika
3runer
Posty: 1789
Rejestracja: 2011-03-09, 19:44
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: 3runer »

ciasteczka, musisz oczyścić katalog temp
Co by tu napisać... :-P

badfame
Posty: 18
Rejestracja: 2011-06-21, 04:59
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: badfame »

Wydaje mi się, że chyba ktos z Warszawy juz podpisał się jako autor pod twoim zdjeciem..

http://allegro.pl/brzanka-sumatrzanska- ... 97726.html

Awatar użytkownika
nefrete1
Posty: 761
Rejestracja: 2008-08-23, 19:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: nefrete1 »

Tak, widziałam. Używa go już od dłuższego czasu. Pisałam kilka razy, dzwoniłam, ale on twierdzi, że znalazł zdjęcie w Internecie więc może go użyć.
Zgłosiłam sprawę na policję, to mi powiedziano, że gra nie warta świeczki, bo to niska szkodliwość społeczna, jako że nie jestem profesjonalnym fotografem.
Jedyne co jak na razie działa to podpisywanie zdjęć imieniem i nazwiskiem oraz wstawianie znaku wodnego - nowych fotek tak opisanych jeszcze nigdzie na razie nie znalazłam.

Awatar użytkownika
3runer
Posty: 1789
Rejestracja: 2011-03-09, 19:44
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: 3runer »

ale do allegro możesz napisać powinni usunąć aukcję
Co by tu napisać... :-P

chwialek
Posty: 155
Rejestracja: 2010-03-10, 11:17
Lokalizacja: Dąbie

Post autor: chwialek »

Skoro policja nic nie robi, allegro zbyt wiele też nie robi to może wystarczy odpowiednia ilość uwag do sprzedawcy i zgłoszeń do serwisu, aby zakończyć tego typu praktyki.

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

Niestety Polska to taki kraj...nie to żebym psioczyła na swój kraj, ale niestety realia są takie, że przepisy swoje, a ludzie swoje. Druga sprawa jest taka,że często i wielu przepisów nikt nie przestrzega, one zostały tylko wydane,ale wszyscy mają to gdzieś i każdy robi jak mu się podoba.Przykładów jest cała masa...sople lodu na Kopcińskiego w te mrozy wisiały nad samym chodnikiem, tam gdzie przechodzą cały czas ludzie, dodam,że sople były nawet po metr długości i jak by to spadło komuś na głowę, to nie ręczę..dzwoniłam do straży miejskiej,ale nie bardzo się z tym spieszyli..widać mieli ważniejsze sprawy.Niby obywatele powinni zgłaszać zagrożenie i różne ważne sprawy,ale oni maja to gdzieś.Kolejnym przykładem są palacze..palą na przystankach, w miejscach publicznych, obok zakazu palenia, palą innym ludziom z przystanku pod nos...no i wolno im, bo każdy ma to w nosie, bo nawet jeśli komuś się to nie spodoba, to osoba paląca może mu nawtykać jeszcze.
Zanieczyszczenie środowiska, zanieczyszczone autobusy(pijani w miejscach lokalnego transportu zbiorowego, którzy załatwili wszystkie swoje potrzeby łącznie z powrotem treści z żołądka)...nikt nic z tym nie robi..to wszystko jest mała szkodliwość czynu, zbyt mała..
Jeszcze jeden przykład w moim miejscu pracy..pan nie wyłącza silnika autobusu, obok sklepu w którym pracuję jest marketowy przystanek autobusowy.Zwracaliśmy uwagę,żeby pan wyłączał silnik na postoju,ale on ma to w nosie, bo postój trwa 5 minut, pomnożyć to teraz przez dwa razy w ciągu godziny, doliczyć przerwy po 15 minut, na których pan też siedzi w autobusie i kopci pod nos spożywając kanapki,albo idzie do wc a silik warczy i dymi..wychodzi jakieś 2 godziny smrodzenia dziennie..też mała szkodliwość czynu.
Psie kupki na chodnikach, których ludzie nie sprzątają po swoich psach..mało kto wie jak to jest groźne dla zdrowia dorosłych,a już zwłaszcza dzieci..sama miałam okazję się przekonać..bo walczyłam z chorobą mojego dziecka bardzo długo..ludzie chorują i niby nie wiadomo od czego, lekarze rozkładają ręce...to jest wszystko temat rzeka. W tym kraju wiele rzeczy tak wygląda i nic się z tym nie da zrobić,a jeśli zaczniesz z tym walczyć, to zrobią z Ciebie dziwaka co się czepia, albo nie ma co zrobić z czasem :roll: .
Ostatnio zmieniony 2013-01-30, 21:43 przez Zafira, łącznie zmieniany 4 razy.
"Podwodne Ogrody"
Z pasją ku wiedzy..
Strona w budowie

Awatar użytkownika
wojtekr
Posty: 799
Rejestracja: 2009-05-19, 17:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: wojtekr »

Gosia, ale masz doła dzisiaj, to chyba przez tę deszczową pogodę :-)

Trzeba zrobić tak, jak bodajże Pyrkosz w "Czterech Pancernych": ziemniak w onuce i do rury wydechowej :-)

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

wojtekr pisze:Trzeba zrobić tak, jak bodajże Pyrkosz w "Czterech Pancernych":
Eeee Wojtku...nie Pyrkosz a "Wichura' ;-) A że to zbieg okoliczności, że aktor tak się nazywa... ;-) Winnej sekwencji było-"pyrkosz, pyrkosz a nie jedziesz..." ;-)
Sorki za OT, ale przy deszczowej aurze będzie to jakiś "przerywnik" od forumowych problemów :-)

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

Bo w tym kraju jak k... ktoś ci nasra na głowę to tez będzie mała szkodliwość społeczna :evil: ,W Wielkiej Brytanii jak twój pies napaskudzi płacisz 1000funtów kary, nikomu nie ujmuje to, że łazi za swoim pupilem i sprząta kupy. U nas dostaniesz stówkę czy dwie i co z tego i tak później nikt niczego od nikogo nie wyegzekwuje. Jak to już ktoś kiedyś powiedział, Polska to dziki kraj i w rzeczy samej tak jest :-P
Ostatnio zmieniony 2013-02-04, 22:26 przez lukaszLDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Heh, właśnie przeglądając aukcje na allegro znalazłem 2 z moimi zdjęciami. W sumie fajnie, czuję się wyróżniony;) Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że nie ma co się spinać, bo i tak nic z tego nie będzie. A może ktoś ma jakiś konkretny plan działania w takiej sytuacji?

Hex
Posty: 892
Rejestracja: 2011-09-15, 22:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hex »

Najpierw chyba kontakt z osobą wystawiającą zdjęcia, potem z serwisem aukcyjnym i jak nie pomoże to można na policję ale tam machną Ci ręką i powiedzą że gra nie warta świeczki jest. Daj link ;] jak możesz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie Zdjęć”