Sam zdecyduj

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Kubiszon pisze:Tak jak wcześniej dało się Twój ton przemilczeć, bo pisałeś rzeczowo i na temat, to z czasem zrobiłeś się coraz bardziej irytujący
Takie odczucie Kuba ,miała może jedna osoba za którą poszedł rykoszet z udziałem osób,które mnie mniej tolerują.
Ty jako Prezes nie zbadałeś w ogóle sprawy,a to należy do Twojego obowiązku pilnowania również dobrego mienia pozostałych moderatorów.
Kubiszon pisze:Dodałeś jakąś osobistą wycieczkę do krzycha w swoim podpisie, nie wiem po co. Te rzeczy w moim mniemaniu nie bardzo współpracują ze statusem moderatora i tyle.
Po pierwsze status nie ma znaczenia Kuba,bo nie ma tu równych i równiejszych,a Ty w ten sposób właśnie uświadamiasz,że chyba tak jest.
Po drugie nie jesteś pierwszą osobą,która wypomina cytat krzycha w mym podpisie,piszesz,to dopiero teraz publicznie,by Twoje było na wierzchu,pytam czemu przez ten czas nawet prywatnie mi o tym nie napisałeś?
Po trzecie jest,to sprawa moja i Krzysztofa,a sam Krzysztof do tej pory wykazuje samą szlachetność w tej sprawie i sam publicznie i prywatnie o tym nie pisze,a piszą to inni.
Kubiszon pisze:Ale skoro nie jesteś już modem, mniej zajmować mnie będzie Twoje podejście do sprawy.
Tutaj kolejny przykład,że pan Prezes nie uznaje wartości ''wszyscy są równi''

Kuba ja chciałem być bardzo fer wobec forumowiczów,co świadczy,o tym mój pierwszy post w tym temacie,Ty uruchomiłeś swoją władzę i dokończyć mi nie dałeś.

Nie zależy mi na funkcji,tylko na szacunku wobec drugiej osoby.

Była bomba na RA,a i teraz jest na ŁFA
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

Skoro już zostałem wywołany do tablicy to...
Lukiki pisze:Po trzecie jest,to sprawa moja i Krzysztofa,a sam Krzysztof do tej pory wykazuje samą szlachetność w tej sprawie i sam publicznie i prywatnie o tym nie pisze,a piszą to inni.
Dziękuję Łukasz, że doceniasz mą postawę...Mimo różnic, jakie dzielą nas w kilku kwestiach. To co miałem do powiedzenia o Twej znajomości podstaw akwarystyki i tempa wzrostu niektórych gatunków roślin już powiedziałem w innym temacie i uważam za ówczesną scysję jako temat zamknięty. Wiem, że "pracujesz" nad swoją wiedzą-zresztą każdy z nas akwarystów tak robi, bo przecież wiedza naukowa "idzie ciągle do przodu". Wydaje mi się, że cytat-motto w podpisie Twego profilu stał się właśnie napędem, motorem do pogłębiania wiedzy. I uważam to za pozytyw naszej "poprzedniej rozmowy", czyli temat nie poszedł na marne ;-)
A co do Twych porad względem akwariów, czy też problemów z nimi innych forumowiczów...W wielu kwestiach oględnie mówiąc nie miałeś racji...ale to dostrzegli również inni, przykład: temat CO2-pytanie bodaj Nefretete... :-) Moim zdaniem, aby udzielać porad innym należy trochę samemu doświadczyć-klęsk i sukcesów...a nie tylko przekazać "przeczytane lub zasłyszane" wieści... :-)

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Lukiki pisze: Takie odczucie Kuba ,miała może jedna osoba za którą poszedł rykoszet z udziałem osób,które mnie mniej tolerują.
Ty jako Prezes nie zbadałeś w ogóle sprawy,a to należy do Twojego obowiązku pilnowania również dobrego mienia pozostałych moderatorów.
Znowu próbujesz dowieść, że Ty wiesz wszystko najlepiej. Skąd wiesz czy nie zbadałem sprawy, skąd wiesz czy mnie nie irytował Twój styl? Masz jakieś na to dowody? Śledzę Twoje posty tak jak i wszystkie inne, takie miałem odczucia w stosunku do Ciebie i taką decyzję podjąłem. Skoro wcześniej bywały pretensje do Twojej osoby i znowu się pojawiły, nie są to tylko moje widzimisię, więc stwierdziłem, że nie ma co tego przeciągać, zwłaszcza że po pierwszej takiej akcji sam chciałeś zrezygnować, ale poprosiłem Cię abyś pozostał.
Lukiki pisze: Po pierwsze status nie ma znaczenia Kuba,bo nie ma tu równych i równiejszych,a Ty w ten sposób właśnie uświadamiasz,że chyba tak jest.
Status ma znaczenie, nie ma co z tym faktem dyskutować. Osoba z zewnątrz inaczej będzie patrzeć na posty moderatora, inaczej na posty zwykłego użytkownika. Jako mod, reprezentujesz mniej lub bardziej forum a także chcąc nie chcąc stowarzyszenie. O takie rozróżnienie mi chodzi i o żadne inne.
Lukiki pisze: Po drugie nie jesteś pierwszą osobą,która wypomina cytat krzycha w mym podpisie,piszesz,to dopiero teraz publicznie,by Twoje było na wierzchu,pytam czemu przez ten czas nawet prywatnie mi o tym nie napisałeś?
Nie bardzo rozumiem o co Ci tu chodzi. Piszę o tym przy okazji, jako kolejny argument pokazujący, że zachowujesz się dziwnie:)
Lukiki pisze: Po trzecie jest,to sprawa moja i Krzysztofa,a sam Krzysztof do tej pory wykazuje samą szlachetność w tej sprawie i sam publicznie i prywatnie o tym nie pisze,a piszą to inni.
Owszem, ale jest to sprawa na forum. Jak wiesz nie wszystko tu jest dozwolone i nie na wszystko patrzymy z uśmiechem i zrozumieniem. Nie ma w regulaminie punktu zabraniającego cytowania innych użytkowników w swych podpisach w celach ośmieszająco-ironicznych co nie oznacza, że się takie zachowanie innym czy mnie podoba.
Lukiki pisze:
Kubiszon pisze:Ale skoro nie jesteś już modem, mniej zajmować mnie będzie Twoje podejście do sprawy.
Tutaj kolejny przykład,że pan Prezes nie uznaje wartości ''wszyscy są równi''
Nie musisz mnie tytułować, skoro przed chwilą byłeś ze mną na Ty. Jeśli nie będziesz modem a złamiesz jakąś zasadę regulaminu to dostaniesz ostrzeżenie czy bana. W regulaminie nie ma zakazu bycia ironicznym, przemądrzałym, wszystkowiedzącym użytkownikiem. Natomiast przydzielając Ci funkcję moda, oczekiwałem że będziesz zachowywać się bardziej 'w porządku'. Skoro nie, to nie chcę żebyś pełnił tą funkcję i tyle.
Lukiki pisze: Kuba ja chciałem być bardzo fer wobec forumowiczów,co świadczy,o tym mój pierwszy post w tym temacie,Ty uruchomiłeś swoją władzę i dokończyć mi nie dałeś.
Nie zależy mi na funkcji,tylko na szacunku wobec drugiej osoby.
Uznałem, że tworzenie ankiety nic nie zmieni, nie udowodni i nie da. Wybacz, że nie dałem Ci udowodnić, że jakaś część użytkowników nie ma nic przeciwko Tobie. Nie wiem czy zmieniło by to moje podejście do sprawy.
Lukiki pisze: Była bomba na RA,a i teraz jest na ŁFA
Nie wiem o czym piszesz, ale to chyba ważne skoro wytłuściłeś. Czyżbyś miał już jakieś takie przeżycia wcześniej? Dla mnie to żadna bomba...

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

A dziękuję Krzysztofie za obecność na lekcji.
krzych0062 pisze:Wiem, że "pracujesz" nad swoją wiedzą
No tak,to teraz wiem co robić,a raczej czego nie robić,by ''prace'' pozostały w tajemnicy.
krzych0062 pisze:Wydaje mi się, że cytat-motto w podpisie Twego profilu stał się właśnie napędem, motorem do pogłębiania wiedzy
No ja bym się z tym nie zgodził,ale mama mi mówiła ''zawsze ustąp starszemu'' ;-)
krzych0062 pisze: Moim zdaniem, aby udzielać porad innym należy trochę samemu doświadczyć-klęsk i sukcesów...a nie tylko przekazać "przeczytane lub zasłyszane" wieści... :-)
Krzysztof sukcesów,to ja nie liczę,bo takowych jeszcze nie zanotowałem,a jeśli już gdzieś zabieram swój głos,to tylko w tedy kiedy coś nie coś mogę wiedzieć z własnego małego doświadczenia.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Kubiszon pisze:Lukiki napisał/a:

Była bomba na RA,a i teraz jest na ŁFA
Nie wiem o czym piszesz, ale to chyba ważne skoro wytłuściłeś. Czyżbyś miał już jakieś takie przeżycia wcześniej? Dla mnie to żadna bomba...
Nie Kuba,żadnych przeżyć ze mną związanych.
Ty może uważasz,że nie ma bomby,ale ja uważam,że jest,bo znam temat RA.
W skrócie - co robi władza forum wobec użytkownika forum mniej czy bardziej dla niego zasłużonego,jeśli za dużo gada gdy,to nie ''na rękę'' administracji.
Z takim wyjątkiem,że tam użytkownicy stoją po stronie usera.
Cały temat inny,ale działania te same.

Nie będę linkował do tamtego tematu z RA,bo jeszcze bana dostane,co by i może było wygodne dla ŁFA ;-)
Ostatnio zmieniony 2011-03-27, 20:50 przez Lukiki, łącznie zmieniany 2 razy.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Ja piernicze ... skończ te teorie spiskowe bo to się chore robi, niedługo całe ŁSA posądzisz o spółkowanie z Kadafim. Przyjmij lekcję z godnością i wyciągnij wnioski zamiast się użalać nad sobą jaki to nie jesteś pokrzywdzony. "Władza" była do tej pory okej a teraz nie bo stwierdziła (jak wiele innych osób) że się nie nadajesz na opa? Troszkę dziecinne rozumowanie.

Acha możesz nie odpisywać bo właśnie szperam na forum w poszukiwaniu ignora bądź innej blokady tego tematu :)

3promile
Posty: 136
Rejestracja: 2009-12-22, 00:17
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: 3promile »

Obrazek

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Lukiki pisze:Nie Kuba,żadnych przeżyć ze mną związanych.
Ty może uważasz,że nie ma bomby,ale ja uważam,że jest,bo znam temat RA.
W skrócie - co robi władza forum wobec użytkownika forum mniej czy bardziej dla niego zasłużonego,jeśli za dużo gada gdy,to nie ''na rękę'' administracji.
Z takim wyjątkiem,że tam użytkownicy stoją po stronie usera.
Cały temat inny,ale działania te same.

Nie będę linkował do tamtego tematu z RA,bo jeszcze bana dostane,co by i może było wygodne dla ŁFA ;-)
No tak, bo tu odkryłeś nasze podłe działania i teraz jesteś nam bardzo nie na rękę. Bomba jak nie wiem co, jesteśmy zgubieni... Stary, nie podobało mi się Twoje zachowanie i tyle. Jako Admin czuję się trochę odpowiedzialny za to to co robią modzi. Twoje zachowanie nie było takie jakie oczekuję od moderatora i tyle. Nie dorabiaj sobie teraz historii bohatera czy innego męczennika. Nic nie jest nam nie na rękę, po prostu nie chcę żeby osoba z takim podejściem pełniła jakąś funkcję na forum. Dziękuję i dobranoc.
p.s. cieszę się że na pozostałe me uwagi nie odpisałeś, rozumiem że to sobie wyjaśniliśmy.

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Zauważyłem, ale zastanawiam się czy naciskając zignoruje temat, posta, Lukkiego czy siebie?:)

Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

wwwampir pisze:Zauważyłem, ale zastanawiam się czy naciskając zignoruje temat, posta, Lukkiego czy siebie?:)
Usera. Siebie pewnie forum nie da Ci ignorować tak jak moda i admina ;-)


edit:
http://akwarysci.com/forum/viewforum.php?f=96
i tu możesz zignorować temat
Ostatnio zmieniony 2011-03-27, 21:11 przez Kaledon, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

wwwampir pisze:Ja piernicze ... skończ te teorie spiskowe bo to się chore robi, niedługo całe ŁSA posądzisz o spółkowanie z Kadafim. Przyjmij lekcję z godnością i wyciągnij wnioski zamiast się użalać nad sobą jaki to nie jesteś pokrzywdzony. "Władza" była do tej pory okej a teraz nie bo stwierdziła (jak wiele innych osób) że się nie nadajesz na opa? Troszkę dziecinne rozumowanie.
Wiesz, masz zupełną rację ,dziękuję Ci bardzo za wskazanie drogi,którą mam podążać :roll:

Kurcze,co to znaczy opa? :?:
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Kubiszon pisze:Stary, nie podobało mi się Twoje zachowanie i tyle.
Byłbym Ci wdzięczny,gdybyś dał mi jakiś ostatni przykład mojego rzekomego złego zachowania,ale wiesz takiego prawdziwego,które w 100% potwierdzi Twoje uzasadnienie.
Stary,gdybyś zrobił,to w inny sposób i w ciut innym czasie,to bym to ''łyknął''

Co byś nie powiedział,to i tak Twoje będzie na wierzchu,a wiadomo dlaczego,więc ja już kończę dyskusję na ten temat,bo mecz jest ustawiony.
Ostatnio zmieniony 2011-03-27, 21:37 przez Lukiki, łącznie zmieniany 1 raz.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

3promile
Posty: 136
Rejestracja: 2009-12-22, 00:17
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: 3promile »

wwwampir pisze:Zauważyłem, ale zastanawiam się czy naciskając zignoruje temat, posta, Lukkiego czy siebie?:)

No ba!

Obrazek

jabol
Posty: 821
Rejestracja: 2009-08-27, 14:38
Lokalizacja: Łodź

Post autor: jabol »

tak se czytam.....

i powiem wam ze lepsze toto niz obrady sejmu :) ...

"zaprawde powiadam wam ...nie idzcie ta droga" :)

jabol
Posty: 821
Rejestracja: 2009-08-27, 14:38
Lokalizacja: Łodź

Post autor: jabol »

3promile pisze:
Obrazek
imho...powinna byc jeszcze trzecia łapa z browarem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moderatorzy”