e-diodon.pl - dobry przykład ;)

tematy odnośnie funkcjonowania forum
Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

zami84 pisze:moze jestem idealista, ale mysle ze ewentualna zapłata za reklame zostanie przekazana na ufundowanie nagrody xD
też tak bym sądził :mrgreen:
zami84 pisze:Myślicie ze admini powinni się rozliczać z tego na "forum publicznym"? Nah... ;)
dobry żart na Święta. :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Od rozliczania pieniędzy są stosowne struktury w Stowarzyszeniu także spokojna głowa :) Święta w pełni a Wy tu jakieś spiskowe teorie dziejów uskuteczniacie ;)

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

Święta w pełni a Wy tu jakieś spiskowe teorie dziejów uskuteczniacie ;)
no ktoś musi czasem, może jakąś komisje powołamy ?? W jakimś temacie już padła taka propozycja :mrgreen:

maksior
Posty: 156
Rejestracja: 2009-12-04, 17:18
Lokalizacja: BEDOŃ

Post autor: maksior »

Ta powołajmy komisję śledczą . Ja się do niej piszę podobno można tam sporo kasy zarobić .
Arek

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Lenorro hipokryto, bardziej Ty wykorzystujesz to forum do zarobku. Jeśliś taki prawy i tak szukasz nieprawości to zacznij od siebie. Chcesz, zabronię Ci reklamować swych usług i sprzedaży Twoich wypaśnych palmtopów.
Jakbyś spojrzał to poniżej masz bannery reklamowe siedmiu sponsorów ŁSAiT i dzięki nim w ogóle udało się to postawić. Są tu od początku działania forum. Jednak związek ma spore wydatki na swoją działalność i nie bardzo ma finanse dodatkowe na forum. Stąd pomysł, żeby w zamian za reklamy sklepy przekazały nagrody rzeczowe na konkursy dla użytkowników. Udało nam się znaleźć pierwszy chętny sklep, będzie konkurs z konkretnymi nagrodami. Nagrody dostajecie bezpośrednio od sponsorów więc nie ma możliwości aby klub, a co dopiero którykolwiek z adminów na tym zarobił. Zamiast się cieszyć to już spisku szukasz.

Poza tym, nawet jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, to co Ci do tego? Korzystasz z tego do woli, to co Cię obchodzi czy ktoś za to ma kasę, czy nie? Przecież Ty na tym nie tracisz. Sam wchodzisz tylko dlatego, że za darmo, a przeszkadzałoby Ci jakby ktoś na tym kasę robił za jakąś reklamę? Siedzenie tu i pilnowanie porządku, organizacja konkursów, dbanie o działanie techniczne to wszystko czas, czas i czas. Poświęcamy go sporo, nie mając za to ani grosza i dobrze nam z tym. Ale to wkurza jak chcesz jeszcze konkurs z nagrodami dla ludzi zrobić a oskarżają Cię, że zarabiasz na tym.... eh.

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

Kuba, nie denerwuje się przy Świętach..

zami84
Posty: 543
Rejestracja: 2008-07-24, 14:14
Lokalizacja: Fredenbeck DE

Post autor: zami84 »

Kubiszon, nie unos sie tak, wiekszosc pisane tu bylo zartem ;)
Pozdrawiam ZAMI84
<><><><><><><>
GG: 3883330 (często niewidoczny)
Powolna reaktywacja

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Ale ja nerwowy jestem z natury;) Nie no, luzik, może to tak brzmi ostro, ale chciałem tylko pokazać, że prawda jest zgoła odmienna od sugerowanej przez Lenorrra.

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Zapraszamy lenorrro do klubu zeby troche przy zbiornikach popracowal a pozniej zeby dniami ukladal i dyskutowsl nad regulaminem konkursow a pozniej jad szukaniem sponsorow i patronow medialnych no a na koniec ktos mu powie ze robi to dla wlasnych korzysci
Obrazek

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Kubiszon pisze:Ale ja nerwowy jestem z natury;)
Potwierdzam, policja miała poważny problem z identyfikacją zwłok nieszczęśnika który zasugerował że Kuba ma brudną szybę w akwarium :)

zami84
Posty: 543
Rejestracja: 2008-07-24, 14:14
Lokalizacja: Fredenbeck DE

Post autor: zami84 »

Lol xD
Pozdrawiam ZAMI84
<><><><><><><>
GG: 3883330 (często niewidoczny)
Powolna reaktywacja

aniolekzpazurem
Posty: 10
Rejestracja: 2010-03-31, 22:44
Lokalizacja: łódź

Post autor: aniolekzpazurem »

Nawet nie wyobrażacie sobie jak trudno zostać sponsorem tego forum Damian za namową Marcina (Vendredi) chciał być sponsorem forum. Ale opór okazał się naprawdę spory niby wszystko ugadane :roll: a potem cisza, za jakiś czas odzywa się inny admin i od nowa dogadywanie kosmos :-P . Pierwsza opcja którą wystosowaliśmy była taka że 10% od zysku będzie przeznaczona na nagrody ale nie mniej niż 500zł na rok.
Potem żeby było 500zł na rok i koniec żeby było równo i sprawiedliwie, a teraz nas olali i nie odpisują jak się zapytaliśmy jakie nagrody by chcieli jako pierwsze od nas w ramach płacenia 500zł.
Ciężkie te pertraktacje, ale mam nadzieje że takich osób jak Irek czy inni...
połykający wiedzę akwarystyczną jak gąbka będzie więcej.
Przepraszam że taki przykład podałam ale ten młodzieniec jest niesamowity jak na swój wiek ;-)
Pozdrowionka Agela
Ostatnio zmieniony 2010-04-14, 17:01 przez aniolekzpazurem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Irek
Posty: 927
Rejestracja: 2009-12-01, 16:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Irek »

Bardzo dziękuję za miłe słowa ale nie przesadzaj... w akwarystyce jeszcze raczkuję. ;-)

maksior
Posty: 156
Rejestracja: 2009-12-04, 17:18
Lokalizacja: BEDOŃ

Post autor: maksior »

Kroi się aferka . Bardzo proszę o powołanie komisji śledczej . :mrgreen:
Arek

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Rozmawiałem z kingiem i umówiliśmy się, że po ustaleniu jakie chcemy nagrody zgłosimy się do Was i będziecie mogli pierwszą z nich przekazać - wtedy zaczniemy współpracę. Póki co jeszcze nie ustaliliśmy tych szczegółów więc nie daliśmy znać. Ostatnio mamy trochę na głowie więc to trwa, przykro mi.
Nie ma mowy o żadnych 10% od zysku, przecież forum nie będzie podliczać ile zarobicie, co dzięki nam a co bez naszej pomocy - to Wasza sprawa. Kwota była podana i myślałem, że się dogadaliśmy.
Rozumiem, że chcecie jak najszybciej móc się ogłaszać, ale na odpowiedź od Was też czekałem od 6.04 do 11.04. Dziś jest 14.04 a Wy już musicie wypłakiwać się na forum. Dziwne macie metody załatwiania spraw. Nie widzę w skrzynce żadnego PW z pytaniem czy może już wiemy co chcemy, jak wygląda sytuacja... lepiej od razu aferę robić i pisać że jest się olanym. Na przyszłość polecam pisać w tej kwestii do mnie, lub do innego admina na pw.

Co ma do tego Irek i jego chęć zdobywania wiedzy?

Od razu napiszę, że nie ustaliliśmy jeszcze jakich nagród chcemy, jak tylko ustalimy, damy Wam znać. Przypominam, że nasza działalność na forum nie jest naszym głównym zajęciem życiowym, robimy to w naszym wolnym czasie stąd czasem musi to trwać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Forum”