Giełda na Równej

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Giełda na Równej

Post autor: cina »

:idea:
Link do strony giełdy :arrow: http://www.goz.pl/index.php?gielda=on

Pozdrawiam Incognito

___________________________________________________________________________


Witam,

Czy ktoś z Was często tam bywa ? Jak jest z wejściem ? A może wybiera się ktoś w najbliższy czwartek ?

Interesuje mnie brzanka pięciopręga i może tam znajdę.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez cina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

No ludzie, nikt z was tam nie jeździ ?

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Ja bylem raz samochodem z kumplem.
Smecili czy mamy zaswiadczenia o prowadzeniu dzialalnosci gospodarczej ale moj kumpel zagadal i wpuscili nas bez wiekszego problemu. Wjazd 10 zl za osobe. Bylem tam w lutym lub marcu jak obsadzalem swoj zbiornik i szczerze powiedziawszy nie wiem czy sa tam takie brzanki bo ja za nimi sie nie ogladalem.
Proponuje Ci, jesli jeszcze nie byles, stadion START wchodzi sie tam bez oplat i tez jest sporo handlowcow.
Ja sie nie wybieram na rowna bo obsade juz mam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Aby wjechać na Równa potrzebujesz banknotu 10 zł i zdecydowanej jazdy przy wejściu na parking. Byłem tam kilka razy i nigdy nikt o żadne zaświadczenie mnie nie pytał. Wystawiałem przez okno 10 zł, pan kasował 10 i wjeżdżałem sobie dalej.
Ważne są jednak 2 rzeczy. Wjeżdżałem po 16.00 i od strony ul. Równej tam gdzie wjeżdżają kupujący.
Pozdrawiam
Piotr

riki
Posty: 41
Rejestracja: 2008-05-20, 07:01
Lokalizacja: ŁÓDŹ .

we wszystkie czwartki na ulicy równej w łodzi .

Post autor: riki »

czy wystarczy wpis do ewidencji działalności gospodarczej , aby wpuszczali mnie zawsze za free we wszystkie czwartki na giełdę zoologiczną , hurtową na Ulicy Równej w Łodzi ? ja prowadzę własny sklep ogólnospożywczy . ja chcę zawsze kupować rybki po hurtowych cenach .

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Z tego co wiem to nie. Wchodząc na giełdę nie ważne czy masz wpis czy nie. Płacitam każdy. Nawet ci którzy maja sklepy zoologiczne muszą płacić. Z tego co wiem było tak od zawsze. Teraz wyszli ludziom naprzeciw i zaczeli wpuszczać tych którzy takiego sklepu nie prowadzą. Na czym my akwaryści skorzystaliśmy.

Ceny hurtowe ma każdy kto wejdzie na giełdę.
Pozdrawiam
Piotr

riki
Posty: 41
Rejestracja: 2008-05-20, 07:01
Lokalizacja: ŁÓDŹ .

Post autor: riki »

Ile kosztuje wejście na giełdę na Równej ? ja chcę zakupić rybki zawsze po hurtowych cenach .



:-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony 2010-04-06, 15:15 przez riki, łącznie zmieniany 1 raz.

piotr

Post autor: piotr »

5 zł wejście :lol:

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Z cenami hurtowymi nie do końca jest zawsze tak samo... są sprzedawcy, którzy klientom, których nie znają (czyli takim z ulicy) sprzedają po ciut większych cenach albo nawet czasem wcale nie chcą sprzedać. Spotkałem się z czymś takim ze 2 lata temu. Teraz może wyluzowali. I czemu chcesz riki "zakupić rybki zawsze po hurtowych cenach"? Czasem lepiej kupić coś od hodowcy drogo ale za to zdrowe i 100% przeżywalne.

riki
Posty: 41
Rejestracja: 2008-05-20, 07:01
Lokalizacja: ŁÓDŹ .

Post autor: riki »

czy znacie hodowców skalarów w łodzi ? ja chcę założyć sobie hodowlę skalarów rużnych odmian gatunków . kto ma namiary na sprawdzonego hodowcę w łodzi ? odpiście mi na forum .

adamozw
Posty: 734
Rejestracja: 2008-08-04, 11:40
Lokalizacja: Ozorków
Kontakt:

Post autor: adamozw »

Jedz na start tam jest kilku hodowców skalarow.

tutusik
Posty: 243
Rejestracja: 2008-10-10, 10:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tutusik »

tam są podobno 2 wejścia. Przy 1 wejściu płaci sie tylko 10zł/samochód (podobno) . Znacie inne wejscie od wejscia od strony ul.Równej ?
gg 2755526

Awatar użytkownika
kdk
Posty: 72
Rejestracja: 2008-11-04, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Giełda na Równej

Post autor: kdk »

cina pisze:Witam,

Interesuje mnie brzanka pięciopręga i może tam znajdę.
Trochę za małe masz akwarium. Im mniejsza ryba tym więcej jej jest w woreczku. Takiej brzanki to pewnie będzie ze 100 szt. Indywidualne zakupy moim zdaniem nie mają sensu.

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

Heh ten temat już dawno nie aktualny, brzanek nie ma już ponad pół roku. Teraz szukam muszlowców :)

michallodz
Posty: 146
Rejestracja: 2009-08-15, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: michallodz »

Siema :)
podłącze sie do tematu chcialem sie przejechac na ta gielde bo start juz mnie znudzil tymbardziej ze sprzetu kupic tam nie bardzomozna o baniakach nei wspomne jest ze 2 kolesi ze szklem ale ceny maja jak za zloto :) pytanie brzmi czy jak przejade przez brame przy ktorej placi sie 10zł za wejscie to dalej nikt mnie sprawdzac nie bedzie? z zakupami to jzus ie dogadam sam :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ogólne - panel dyskusyjny”