Usunięto mój temat !King bezkarny ?

Ogłoszenia Administratora
melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

...jak już napisałam NIE KOMPROMITUJ SIĘ...

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

melka, czytam ten temat ,ale bez wielkiego zainteresowania .... myślę że to co mogłaś to osiągnęłaś ,czyli poinformowałaś ludzi . Nie wiem jednak czego chcesz jeszcze ...żeby użytkownicy Forum zmusili Kinga do zwrotu pieniędzy ?.... no proszę Cię .
Dalsze Twoje posty nie wnoszą już nic do tego tematu ,a tylko irytują coraz większe grono , co z resztą wyrażnie widać ...

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Cytuję swoją wypowiedz :
" Ja się tylko bronię... To mi chyba wolno...???"

Awatar użytkownika
cliper
Posty: 241
Rejestracja: 2013-09-03, 20:58
Lokalizacja: Łódź

Post autor: cliper »

Wedlug mnie caly temat zostal wyczerpany. Melka z calym szacunkiem do Ciebie, chyba wszystko juz powiedzialas na temat Kinga i zamknietego tematu. Inni nic nie wnosza a jeszcze niektorzy niepotrzebnie obrazaja. Wedlug mnie temat powinien zostac zamkniety i przyklejony, aby inni wiedzieli jak nie postepowac z innymi, z kim nie zawierac badz jak kto chce zawierac tranzakcji. Szkoda nerwow i przede wszystkim nie warto obrazac sie na forum.

chwialek
Posty: 155
Rejestracja: 2010-03-10, 11:17
Lokalizacja: Dąbie

Post autor: chwialek »

Melka - King

Dogadajcie się w kwestii wymiany żywego towaru na właściwy z zamówieniem. Zwrot gotówki i towaru, z pokryciem kosztów wysyłki. Wydaje mi się, że z opisu wynika wina kinga zatem wg mnie to on powinien pokrywać koszty pomyłki/wysyłki itp.

A jeżeli nie możecie się dogadać to zgłoście sprawę do sądu o nieuczciwe oskarżenie.
Lub w przypadku melki proponuję udać się do rzecznika praw konsumenta i dyskusję co możesz dalej zrobić.

Wypowiedzi pozostałych nie wniosą nic do waszego tematu, gdyż kółko adoracji i obrońcy uciśnionych będą przeplatać się z tymi znudzonymi i poirytowanymi waszym sporem lub nieuczciwymi praktykami sprzedawców.

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

melka pisze:Cytuję swoją wypowiedz :
" Ja się tylko bronię... To mi chyba wolno...???"
Oczywiście że Ci wolno , ale czy Twoje posty dotyczą tylko i wyłącznie obrony.....przytoczyłaś wypowiedż kinga z Shoutbox'a , chociaż nie dotyczyła Ciebie ( każdy kto przeczytał całą wypowiedż kinga , a nie tylko wyrwane z kontekstu zdanie , dojdzie do tego wniosku) , moim zdaniem to zwykłe bicie piany....

Dodam , ze nie jestem Twoim wrogiem ,ani też zwolennikiem kinga ......tyle że po info na Forum powinnaś juz raczej na drodze prywatnej załatwić sprawę z kingiem .
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 15:06 przez Pabian, łącznie zmieniany 1 raz.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Wypowiedż Kinga z Shoutbox'an( akierował mnie tam jeden z forumowiczów w pw) przytoczyłam przed deklaracją,że kończę dyskusję... Od tej pory tylko będę odpierać zarzuty...
Co do obrażania...Dlaczego jak mnie King obrażał nie było żadnych reakcji... Moja ocena (lub jak to nazwałeś-obrażanie) piszącego była tylko i wyłącznie reakcją na ocenę i zachowanie tegoż człowieka w stosunku do mnie....

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

melka pisze:Wypowiedż Kinga z Shoutbox'an( akierował mnie tam jeden z forumowiczów w pw) przytoczyłam przed deklaracją,że kończę dyskusję... Od tej pory tylko będę odpierać zarzuty...
Co do obrażania...Dlaczego jak mnie King obrażał nie było żadnych reakcji... Moja ocena (lub jak to nazwałeś-obrażanie) piszącego była tylko i wyłącznie reakcją na ocenę i zachowanie tegoż człowieka w stosunku do mnie....
To że skierował Cię tam forumowicz nie ma nic do rzeczy .... jeżeli przeczytałaś całą wypowiedż kinga , to dlaczego nie zacytowałaś jej w całości ?
A jeżeli miałaś zakończyć dyskusje ,to po co w ogóle ją przytaczałaś ?

I to by było na tyle z mojej strony . Pozdrawiam i życzę większego szczęścia przy kolejnych zakupach.
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 15:38 przez Pabian, łącznie zmieniany 1 raz.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Pabian co do obrażania to było do innego forumowicza...Clipera. Również reagowałam na zarzuty...
Teraz to Ty się nakręcasz a nie ja...
Również pozdrawiam.

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

melka pisze:Pabian co do obrażania to było do innego forumowicza...Clipera. Również reagowałam na zarzuty...
Teraz to Ty się nakręcasz a nie ja...
Również pozdrawiam.
Tak jest..sorrki ,mój błąd ;-) nie zaznaczyłas ,że to do Clipera i się zagolopowałem. Poprawię post ;-)

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Myślę, ze to co było zostało napisane i starczy.Melka jeśli czujesz się oszukana dogadaj się z Kingiem już prywatnie lub spotkajcie się sądzie. Dalsza dyskusja nic nie wnosi, a prowadzi tylko do podzielenia użytkowników forum.
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 19:08 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Piotr

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum, Nasze Konkursy, Ankiety”