Usunięto mój temat !King bezkarny ?

Ogłoszenia Administratora
melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Usunięto mój temat !King bezkarny ?

Post autor: melka »

Mój temat został usunięty. Czekam na wynik przeanalizowania moich wypowiedzi w w/w temacie przez Władze Forum. Na pewno Was o tym poinformuje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ostatnio zmieniony 2013-10-29, 17:07 przez melka, łącznie zmieniany 2 razy.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Przepraszam na razie zamknięto temat ale dostałam informację od Kibiszone,że będzie usunięty...
Ostatnio zmieniony 2013-10-29, 17:08 przez melka, łącznie zmieniany 1 raz.

georobert
Posty: 246
Rejestracja: 2012-09-19, 13:55
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: georobert »

Wydaje mi się, ze już wystarczająco poruszyłaś ten temat.
Czy powinien on zostać usunięty nie wypowiem się, to co zostało powiedziane powinno zamknąć temat.
Spór jaki toczycie powinien zostać rozwiązany miedzy wami pw lub telefonicznie, a nie powinnaś wyładowywać wściekłości na forum.
Biorąc pod uwagę fakt, że nie kupiłaś ryb na forum, tylko na allegro.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Mylisz fakty . Pierwsze ryby które kupiłam u Kinga na Allegro to były
jeżówki brazylijskie.
Drugim moim zakupem były babki.Ofertę Kinga znalazłam już na Waszym
forum. Najpierw pisałam do niego z zapytaniem jakie ma gatunki babek. Po
telefonicznym(oraz mailowym) upewnieniu się co do posiadania
sicyopterusów i ich wyglądu, wysłałam maila z zamówieniem.
Reasumując. Babki kupiłam przez ofertę na forum.
Przeczytaj wszystko to co ja napisałam, bo widzę,że czytasz tylko to co
napisał King. Wytłumaczyłam tą sytuację. A może ta ostatnia już nie
doszła bo zablokowałeś....

georobert
Posty: 246
Rejestracja: 2012-09-19, 13:55
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: georobert »

Słuchaj napisałem na forum to co myślę i nie sympatyzuje z nikim i nie życzę sobie pisania wiadomości na mojego PRYWATNEGO EMAILA.
Z mojej strony nie wypowiadam się więcej i nie życzę wysyłania mi prywatnych wiadomości.
Uprzedzając twoją odpowiedź nie sympatyzuje z kingiem.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

Myślę,iż w zaistniałej sytuacji należą nam się jakieś wyjaśnienia od Kubiszona.Sytuacja w której usuwany jest temat dotyczący nierzetelności w handlu prowadzonym przez Kinga gdy wiadomo,iż King płaci szefostwu forum pieniądze za możliwość jego komercyjnego wykorzystania trochę brzydko pachnie.
Ostatnio zmieniony 2013-10-29, 20:54 przez discus6, łącznie zmieniany 1 raz.
discus6

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Wysyłając na pocztę po prostu się pomyliłam... Jak się zorientowałam było za późno i dlatego wysłałam również na forum...
Poza tym jeśli jest możliwość wysłania na Twojego maila tzn ,że wyraziłeś na to zgodę...
Twierdzisz,że nie sympatyzujesz z Kingiem, ale jest coś co Was łączy ... styl wypowiedzi ...
Mi sugerujesz,że za wiele się rozpisuję a widzę ,że masz ten sam problem... Ale Ty masz prawo. Ja zawracam głowę... Bez komentarza...

georobert
Posty: 246
Rejestracja: 2012-09-19, 13:55
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: georobert »

Za chwilę będziesz się czepiała wszystkich. Podkreślam jeszcze raz nie sympatyzuje z kingiem. Wyraziłem zgodę na otrzymywanie wiadomości na pocztę na forum.
Po za tym nic Ci nie zrobiłem abyś wysyłał wiadomości do mnie.
To co napisałem to jest tylko i wyłącznie moje prywatna opinia z którą nie musisz i się nie zgadzasz.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Niestety ale ja nie widzę jakiejkolwiek mojej agresji wobec Ciebie. Ty wyraziłeś opinię o moich wpisach, to dlaczego ja nie mam prawa ocenić i sprostować Twoich ? Tym bardziej ,że pisałeś nieprawdę...

georobert
Posty: 246
Rejestracja: 2012-09-19, 13:55
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: georobert »

Jak pisałem nie prawdę?
Teraz to jaja sobie robisz z tą moją nieprawdą cokolwiek to miało znaczyć.
Ostatnio zmieniony 2013-10-30, 17:18 przez georobert, łącznie zmieniany 1 raz.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Cytuję Twoją wypowiedz :

Biorąc pod uwagę fakt, że nie kupiłaś ryb na forum, tylko na allegro.

Wyjaśniłam ,że tak nie było...

georobert
Posty: 246
Rejestracja: 2012-09-19, 13:55
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: georobert »

To cię przepraszam, ale z czytając usunięty temat można było zrozumieć zakupienie ryb na allegro.
Kończę moje wypowiedzi bo i tak do niczego sensownego nie prowadzą.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Nie chodzi mi o przeprosiny tylko jak już zabierasz głos to czytaj wszystko co było napisane w temacie a nie tylko wypowiedzi Kinga. Wtedy dostrzeżesz w czym problem...i dlaczego tak zaciekle "walczę"....

adamozw
Posty: 734
Rejestracja: 2008-08-04, 11:40
Lokalizacja: Ozorków
Kontakt:

Post autor: adamozw »

Ja pierdziele Melka ile można Ci pisać , napisałaś , ostrzegłaś innych ludzi w sprawie zakupów u Kinga . Nie rozumiem po co dalej to drązysz . Mam już dosyć czytania co chwil kilka wiadomości to co ty piszesz do Kinga czy King do Ciebie. Sprawy takie zalatwiajcie sobie tak jak napisalem w tamtym temacie na PW telefoniczcie , idzcie sobie nawet do sądu, bo mnie wasze animozje GUCIO obchodzą.
Pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony 2013-10-29, 21:13 przez adamozw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtekr
Posty: 799
Rejestracja: 2009-05-19, 17:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: wojtekr »

adamazow, tu sie z Tobą nie zgodzę. Dobrze wiesz o czym jest ten wątek, więc jak nie chcesz, to nie musisz go czytać "co chwil kilka".
W poprzednim wątku, który został usunięty nie wiedzieć dlaczego (i tu się w pełni zgadzam z użytkownikiem discus6, że Kubiszon mógłby ot wyjaśnić) napisałeś, że melka ma nauczkę, bo powinna pofatygwać się zobaczyć towar przed kupnem. Też się z tym nie zgadzam. Właśnie isnieją takie formy sprzedaży jak aukcje, portale internetowe, itd, żeby ułatwić handel. Wypierają one tradycyjne sklepy, ale i mają wady, gdy ktoś jest nieuczciwy.
Ja uważam, że taki temat w takim dziale tego forum jest na miejscu, żeby wyrobić sobie zdanie o sprzedającym i kupującym.

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum, Nasze Konkursy, Ankiety”