Zgłaszanie postów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Zgłaszanie postów

Post autor: Kubiszon »

Dodałem przycisk "zgłoś ten post do Moderatora i Administratora". Z tego też powodu przy zalogowaniu się na forum powinno Wam wyskakiwać czasem dodatkowe okienko ze zgłoszonymi postami. Mnie właśnie wyskoczyło, ale że miałem zablokowane wyskakiwanie przez przegądarkę więc nic się nie dowiedziałem;) Za szybko przeszedłem dalej i teraz już nie wyskakuje.
No ale, miejcie to na uwadze i rozsądnie rozpatrujcie uwagi użytkowników.

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Ktoś zgłasza post ale po co ? Informuje Moda lub Admina o nieprawidłowościach tego postu ?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Yhy:) Właśnie tak.

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Jabol zwrócił uwagę poprzez zgłoszeni na pewną nieścisłość... Mianowicie w regulaminie giełdy jest taki zapis:
W treści wątku obowiązkowo powinny znaleźć się informację o przedmiocie handlu oraz jego cenie. Gdy cena podlega negocjacji należy zamieścić informację o tym informację (np. cena do ustalenia).
I teraz pytanie, czy właściwie to trzeba podawać cenę czy nie. Trzeba by to ustalić, bo albo wymagamy zawsze konkretnej kwoty ( z ew. adnotacją o negocjacjach, targowaniu itd) albo nie wymagamy tego wcale. Jakie rozwiązanie Waszym zdaniem będzie lepsze?

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Podanie kwoty bardzo uproszcza kupno/sprzedaż bo dokładnie wiesz za ile masz coś kupić lub za ile chcesz sprzedać. To trochę tak jakbyś poszedł do sklepu i nie widział nigdzie cen. IMHO ten zapis jest ważny. Dodanie frazy "do negocjacji" sugeruje możliwość dogadania się.
Pozdrawiam
Piotr

Vendredi
Moderator
Posty: 970
Rejestracja: 2009-05-01, 11:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Vendredi »

Moim zdaniem ceny w dziale giełda powinny się pojawiać żeby była jasność.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

To mam od razu kasować takie posty czy prosić o dodanie ceny ? bo w 50 % postów tej ceny nie ma, tak samo jak nazw miejscowości w tytule czy kontaktu.

Staram się w miarę możliwości to ogarniać, ale dziennie wpada średnio ze 20 tematów w dziale giełda.

Poza tym co do zgłaszania naruszenia - może prościej by było ustawić to jako automatyczna PW ? jeśli jest taka możliwość :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moderatorzy”