FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Oswietlenie dodatkowe.
Autor Wiadomość

cliper 

Wysłany: 2018-05-02, 15:36   Oswietlenie dodatkowe.

Witam. Chcialbym sie dowiedziec cos o oswietleniu dodatkowym. Myslalem, aby zalozyc listwe LED z RGB. Myslalem nad "doswietleniem" akwarium wieczorem jak gasze swietlowki, zrobic taki polmrok jaki daje swiatlo ksiezyca. Znalazlem na OLX firme robiaca takie cuda ( ;) ) Teraz do rzeczy. Mam akwarium dlugie na 120cm. Listwa 80cm chyba bylaby odpowiednia? Takiej dlugosci mam tez swietlowki. Zainstalowane sa tam diody 5050. Teraz pytanie, czy to dobre, zle, slabe, odpowiednie? Ogolnie jestem zielony w tym temacie. Calosc czyli listwa, pilot, zasilacz to koszt 79.,99zl. To duzo czy malo? Moze ktos z forumowiczow zajmuje sie robieniem takich rzeczy i wypowie sie, zaproponuje cos badz wogole odradzi. Moze jest do cena za duza albo odpowiednia? Prosze o podpowiedz.

Hex 

Wysłany: 2018-05-02, 19:19   

sam możesz sobie zrobić coś takiego na pilota nie jest to wielka filozofia :)
ledy 5050 sa słabe nadfaja się do podświetlenia ale kuchennych szafek :)
Cena jest taka ile ktos jest w stanie za to zapłacić, więc nie ma odpowiedzi czy duż o czy mało jesli jeszcze wiece j info albo żeby Cie poprowadzić byś sam to zrobił odzwij sie na pw :)

Odpowiedz do tematu