Czy sumik, duzy kirysek albo glonojad mogą zjadać małe rybk

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANDRZEJ1977ŁÓDŹ
Posty: 17
Rejestracja: 2011-11-16, 18:18
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Czy sumik, duzy kirysek albo glonojad mogą zjadać małe rybk

Post autor: ANDRZEJ1977ŁÓDŹ »

Mam problem bo giną mi rybki są zjadane ale nie wiem przez którą większą rybę a mam w akwarium kiryski mieczyki neonki gupiki oraz dużego glonojada , nie wiem co to za odmiana ale ma ze 25cm oraz duże 3 kiryski z 10 cm każdy , no i sumika też tej wielkości ...problem polega na tym że nie trzymają mi się żadne małe rybki ostatnio tydzień temu kupiłem nawet 10 małych mieczyków i są 2 tak więc ktoraś duża rybka zjada maluchy

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Co do za sumik, bo na niego bym stawiał. Ale sumów są tysiące gatunków więc musisz sprecyzować jaki to lub fotkę strzelić.

Awatar użytkownika
ANDRZEJ1977ŁÓDŹ
Posty: 17
Rejestracja: 2011-11-16, 18:18
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: ANDRZEJ1977ŁÓDŹ »

Nie mam jak strzelić fotki bo on sie chowa , znajomi mowia że własnie sumik albo glonojad ale fczy duży glonojad taka odmiana co rosną bardzo duże to czy mogłby zjadać rybki male ? nie widziałem by je atakował migdy poza tym jest spokojny

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Glonojad, czyli zbrojnik ( skoro duży to masz zapewne plecostomusa lub gibbicepsa) nie zaatakuje ryby. Może najwyżej zająć się martwą już rybą i wtedy faktycznie można odnieść wrażenie, że to jego sprawka. Czy mógłbyś chociaż spróbować użyć googla i wpisując w galerii "sum akwarium" lub coś w tym stylu odnaleźć co to za ryba?

Awatar użytkownika
ANDRZEJ1977ŁÓDŹ
Posty: 17
Rejestracja: 2011-11-16, 18:18
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: ANDRZEJ1977ŁÓDŹ »

ZROBIE FOTKI

rcks
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-18, 15:46
Lokalizacja: stąd

Post autor: rcks »

Będą te fotki bo musze przyznać, że jestem ciekawy co za ryba robi Ci bałagan w akwarium?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ryby”