FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Imprezy akwarystyczne
Autor Wiadomość

3runer 
Labiryntowce.pl

Wysłany: 2014-10-09, 23:18   Imprezy akwarystyczne

Z racji, że ostatnio bardziej wspomagam lokalną akwarystykę poprzez udział w różnych imprezach chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś chętny do udziału w tego typu przedsięwzięciach?

Plan każdej imprezy wygląda następująco:
-pakowanie ryb, akwariów, ozdób, terrariów itp
-jazda
-rozkładanie
-dobra zabawa na imprezie
-pakowanie
-jazda
-powrót

Warunki:
- członkostwo w ŁSAiT
- jakiś większy wkład w całość przedsięwzięć, bo do płukania piasku już mamy osobę (;-) Pitbull)
- terminowość
- solidność
- słowność

Opcja nr 2 (ale tu mogę podpowiedzieć, pomóc merytorycznie)
Reprezentowanie naszego Forum, ale wtedy mamy jakby dwie ekipy z jednego miasta, co nie jest do końca złe ;-)

Kwestia zastanowienia, chcemy rozwinąć promocję naszego forum, stowarzyszenia, miasta, lokalnych tradycji akwarystycznych, myślę, że warto.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż takie wyjazdy, człowiek łapie dobrą energię pomimo mega zmęczenia.

Chciałbym by wypowiedziały osoby zainteresowane tematem, mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi?
Chce stworzyć reprezentację Łodzi, która ma potencjał do tworzenia mega stoisk akwarystycznych ;-)

wwwampir 
Moderator
Członek ŁSAiT

Wysłany: 2014-10-10, 12:00   

Plan jest zacny, we trzech dajemy radę wystawić kilka zbiorników więc w więcej osób możemy stworzyć coś naprawdę epickiego :D

Od siebie z perspektywy ponad 10ciu już chyba lat udziału w różnych tego typu przedsięwzięciach twierdzę że naprawdę warto bo ponieważ aczkolwiek tudzież:

- przygoda
- znajomości (w tym możliwość poznania legend naszego środowiska)
- wiedza (prelekcje, rozmowy)
- wcale nie tak dużo roboty jak się może wydawać (serce rośnie gdy przyjeżdża kolejna ekipa a wystawcy już rozłożeni rzucają się gromadnie do pomocy)
- satysfakcja
- ból brzucha ze śmiechu (od lat ci sami pozytywnie zakręceni ludzie + nowi fajni wariaci)

Z minusów widzę jeden: żal podczas składania każdej wystawy że to już koniec.

Jeśli ktoś ma ochotę wkroczyć na nieco inny wymiar akwarystyki niż posiadanie baniaka w domu to naprawdę warto.

PS. Dwóch ekip z jednego miasta bym nie robił - raczej jedno większe stoisko na zasadzie ŁSAiT +
Ostatnio zmieniony przez wwwampir 2014-10-10, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  

glesiak 
Grzesiek

Wysłany: 2014-10-11, 14:23   

Już jakiś czas temu myślałem o tym żeby się zgłosić do ŁSAiT z chęcią zgłębienia teamtu.
Tak więc zgłaszam swoją chęć pomocy.

adamozw 

Wysłany: 2014-10-11, 14:39   

Błażej dobry pomysł, ja z chęcią podchodzę do takich imprez a jak mam możliwość zaprezentowania krewet poza granicami Łodzi i naszego województwa to czemu nie , w tym roku został Poznań tylko, ale na przyszły rok można zaplanować i odwiedzić kilka wystaw :)

tchnb 

Wysłany: 2014-12-12, 09:21   

I po prostu masz zamiar odwiedzać inne miasta swoją reprezentacją.

3runer 
Labiryntowce.pl

Wysłany: 2014-12-12, 10:27   

Jeżdżę od kilku lat z różnymi grupami i w pojedynkę, to jak akwarystyka next level, edukujesz innych, bo bardzo dużo "świeżaków" przychodzi na takie imprezy, poznajesz ludzi, spotykasz znajomych z for na żywo, piękne wspomnienia potem zostają

Odpowiedz do tematu