Zmiany

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Zmiany

Post autor: Kubiszon »

Hej. W te wakacje planuję pozmieniać co nieco na forum, usprawnić tu niektóre kwestie. Muszę zacząć przede wszystkim od zmian personalnych bo wiele osób nie wywiązuje się ze swoich funkcji. Na pierwszy odstrzał muszą pójść admini. Przykro mi chłopaki, ale bez sensu żebyście mieli funkcje, których z powodu braku czasu nie możecie pełnić. Mam nadzieję, że to rozumiecie. Wśród moderatorów też pewnie będą zmiany, na pewno potrzeba nas więcej.
Czy macie jakiekolwiek sugestie, uwagi?

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Powiem szczerze, że z braku czasu chętnie abdykuję z pozycji Administratora. Kuba i tak ty grzebiesz głównie w forum od strony technicznej więc ja jestem tutaj zbędny.
Chciałbym jednak mieć możliwość ingerencji w posty. Czasem trzeba coś zmienić, coś usunąć.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

No ja ostatnimi czasy na forum i akwarystykę dla przyjemności nie mam czasu niestety :/ zatem również funkcji moderatorskich nie będę mógł pełnić i niestety nie wiem czy w najbliższym czasie się to zmieni. Co do propozycji to chyba przede wszystkim kwestia chęci kto się zgłosi. Ja osobiście polecam nefrete1 jeśli będzie chciała ;)
Obrazek

Vendredi
Moderator
Posty: 970
Rejestracja: 2009-05-01, 11:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Vendredi »

Ja też przez wakacje mam mniej okazji do odwiedzania forum z resztą chyba jak wszyscy, aczkolwiek po wakacjach jak mi się zaczną zajęcia to będę dostępny.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Również jak Marcin od Października postaram się częściej zaglądać, bo szczerze się przyznam, że rzadko to ostatnio robię i ograniczyłbym się głównie do działu "giełda".
Proponowałbym dodanie jeszcze kilku moderatorów i zrobił ze 2 pracowitych adminów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moderatorzy”