Usunięto mój temat !King bezkarny ?

Ogłoszenia Administratora
discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

Zapewniam Cię,iż jak dobrze poszukasz to jeszcze parę takich "kwiatków" znajdziesz.Na sieradzkim forum akwarystycznym / nie wiem czy jeszcze działa/ jakiś czas temu było ich sporo.
Ostatnio zmieniony 2013-10-31, 00:43 przez discus6, łącznie zmieniany 1 raz.
discus6

barttru
Posty: 178
Rejestracja: 2010-01-15, 22:03
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: barttru »

Ja kupowałem kiedyś u niego ryby osobiście,były ok. Ale jego podejście do klienta pozostawiało wiele do życzenia.
Pozdrawiam
Bartek

Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

discus6 pisze:
Kaledon pisze:Mogą zablokować mu temat (co zrobili)
Uporządkujmy fakty.Przedmiotem rozkminki w tym temacie jest zablokowanie/usunięcie poprzedniego tematu założonego przez Melkę dotyczącego nierzetelności Kinga.Zniknięcie działu komercyjnego administrowanego przez Kinga to zupełnie inna sprawa i nie tego dotyczy bezpośrednio ten temat.
Jak ja uwielbiam jak ktoś wyrwie z kontekstu jedno zdanie i na tym opiera swoje wywody. Przeczytaj wcześniejszy post założycielki tematu i podaj co jeszcze może zrobić administrator forum poza tym co napisałem (w całości).
Ostatnio zmieniony 2013-10-31, 16:06 przez Kaledon, łącznie zmieniany 2 razy.

Vendredi
Moderator
Posty: 970
Rejestracja: 2009-05-01, 11:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Vendredi »

lucypper pisze: Wystaw mu negatywa na allegro i zgłoś sprawe pracownikom allegro i napisz że namówił Cie na transakcję poza serwisem i w dodatku oszukał. Przedstaw korespondencję jaką z nim prowadziłaś.
Uważam, że to co piszesz jest nieuczciwym postępowaniem. Gdyż z tego co wiadomo melka kupował ryby od kinga poprzez allegro i wszystko było ok, a to że postanowiła zawrzeć transakcje poprzez forum/maile a więc droga zupełnie nieoficjalną to już jej sprawa. Nie ma prawa mieszać do tego allegro i tam negatywnie oceniać kinga gdyż z tamtej aukcji wywiązał się jak należy.
melka pisze:Liczyłam na więcej niż tylko usunięcie tematu Kinga...
Władze forum nie mają żadnego wpływu na użytkowników, jedyne co mogą zastosować to rozwiązania zawarte w regulaminie bo na to użytkownicy logujący się na forum wyrazili zgodę. Pojedynczy incydent tego typu nie może przesądzić o tym czy użytkownik pozostanie na forum czy zostanie z niego usunięty. Jedyne co to można nałożyć na użytkownika ostrzeżenie jednakże nie złamał on regulaminu więc nie ma takiej konieczności.

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

przestańcie się tym zajmować! to co się stało to jest sprawa pomiędzy melką a kingiem. dobrze, że melka poinformowała o sprawie na forum, ale drążenie tego tematu jest głupotą. :evil:

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Vendredi
Jak to kupowanie przez forum/maile to droga nieoficjalna ... Jeśli byłaby to oferta typu: zobaczcie co mam w sklepie- to by nie było opcji "darmowa przesyłka"... Wskazuje to,że oferta skierowana jest zarówno do klientów stacjonarnych jak i mieszkających w innych miastach...
Co do zakupów na allegro(również to szczegółowo opisywałam,ale cóż...) z sześciu ryb pięć dojechało w świetnym stanie. Piątą wyjęłam ręką... Była w kiepskim stanie i niestety nie przeżyła ... Napisałam od razu jaki jest stan ryby(chciałam być uczciwa bo mogłam napisać ,że dojechała nieżywa...) Poinformowałam też o jej śmierci. King zwalił to na aklimatyzację. Ryba była w stanie agonalnym jeszcze przed aklimatyzacją... Aklimatyzację przeprowadziłam prawidłowo. To nie są moje pierwsze ryby....
Co do złamania regulaminu. Jeśli King go nie złamał to jak to nazwać ? Mój problem powstał za pośrednictwem tego właśnie forum. Za jego pośrednictwem z oferty Kinga kupiłam ryby... Na forum przeczytałam również o darmowej przesyłce io pełnej odpowiedzialności za nią...

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

s050197 : Ja się tylko bronię... To mi chyba wolno...???

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

Nie chce mi sie z toba gadac

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

... nie poznasz mojego zdania czy mi się chce z tobą (pisownia "tobą" powie wszystko) :-) Jak się kończą argumenty to tak to wygląda...
Niech moc będzie z tobą i Kingiem twoim....
Ostatnio zmieniony 2013-10-31, 22:26 przez melka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alchemik
Moderator
Posty: 518
Rejestracja: 2008-05-14, 18:55
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Alchemik »

Melka, szczerze czego oczekujesz ?
Nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i wgłębianie się w całość Twojej sprawy, ale uważam, że to co się dzieje w tej sprawie to już lekkie przegięcie. Poinformowałaś użytkowniów forum (i nie tylko), że wg. Ciebie King jest nieuczciwym sprzedawcą. Chwała Ci za to. Masz do tego prawo a nawet obowiązek. Ale tak naprawdę czego oczekujesz od nas ? Forum jest po to abyśmy mogli się ze sobą kontaktować i dystkutować a nie bić pianę o jakieś "oszustwo". Kupno ryb czy czegokolwiek innego po przez internet zawsze obarczone jest pewnym ryzykiem i Ty to ryzyko podjęłaś świadomie, czemu więc się dziwisz? Mnie niestety nie raz zdarzyło się w ten sam sposób zaryzykować i stracić na tym ale trudno takie jest życie.
Czujesz się oszukana zgłoś sprawę do sądu i to on wymierzy karę a nie my.

melka pisze:Mój problem powstał za pośrednictwem tego właśnie forum. Za jego pośrednictwem z oferty Kinga kupiłam ryby... Na forum przeczytałam również o darmowej przesyłce io pełnej odpowiedzialności za nią...
Czy klikając na jeden z banerów reklamowych na dole forum, przekonasz się do danego produktu a on okaże się bublem też będziesz miała do nas pretensję?
Ostatnio zmieniony 2013-10-31, 22:46 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Piotr

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Po raz ostatni przypominam... Ja już nie zaczepiam tematu... Ja się tylko tłumaczę i odrzucam bezpodstawne zarzuty czy wątpliwości... lub odpowiadam na pytania...To mi chyba wolno... Od Was nie chcę już nic... od początku byłam skazana na niepowodzenie. W końcu King jest na miejscu. Może mówić co chce, przekręcać fakty na swoją korzyść...Ja jak widać z wszystkich zarzutów i wątpliwości się wytłumaczyłam... Widać nie było to co poniektórym na rękę...
Na koniec życzę owocnej współpracy i miłych spotkań z Kingiem... i czekam na jego ofertę na forum ...(bo zapewne wkrótce się ukarze) jak już jej nie ma... Czekam bo chcę zobaczyć opinie tych zadowolonych ludzi którzy kupią ryby...
P.S. Ja już z tej oferty nie skorzystam...
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 11:29 przez melka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

melka pisze:(pisownia "tobą" powie wszystko)
Wyobraź sobie, że nie każdy używa komputera do pisania na forum, a nie każde urządzenie ma polskie znaki na klawiaturze. zatkało? może teraz stworzysz nowy temat, gdzie będziesz się roztkliwiać nad tym jaki to ja nieprzyjemny jestem dla ciebie?! :mrgreen:

a jeśli chodzi o zakupy u kinga, to robiłem je wielokrotnie i zawsze byłem z nich zadowolony.

Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

s050197 pisze:Wyobraź sobie, że nie każdy używa komputera do pisania na forum, a nie każde urządzenie ma polskie znaki na klawiaturze. zatkało?
Tu raczej nie chodzi o brak ogonka a wielkość pierwszej literki. A to na każdym urządzeniu da się zrobić.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Kaledon zorientował się o co chodzi...
s050197- przestań się kompromitować...

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

melka pisze:Kaledon zorientował się o co chodzi...
s050197- przestań się kompromitować...
Wielka litera pisze sie jak ma sie do kogos szacunek. Ja do ciebie nie mam :-/

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum, Nasze Konkursy, Ankiety”