Usunięto mój temat !King bezkarny ?

Ogłoszenia Administratora
Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

Jak nie chcesz czytać to wystarczy zignorować ten temat i masz z głowy.

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

ale to trzeba teraz zignorować co drugi temat na forum, bo melka wszędzie pisze jaki to king jest be. normalnie dziecinada. drugi smoleńsk... :-P

Awatar użytkownika
MichałG
Posty: 258
Rejestracja: 2012-03-01, 16:54
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: MichałG »

s050197 pisze:ale to trzeba teraz zignorować co drugi temat na forum, bo melka wszędzie pisze jaki to king jest be. normalnie dziecinada. drugi smoleńsk... :-P
Nie przesadzaj. Było tak, ale ktoś zwrócił jej uwagę i od tej chwili pisała tylko i wyłącznie w jednym temacie, który został usunięty. Czemu? Nie wiem. Forum to jest najlepsze miejsce, gdzie można wypowiedzieć się o oszustwie. Jeśli wszystko zostało napisane zgodnie z prawdą to nie jest oczenianie, a zwykłe stwierdzenie faktów i powinno być dostępne do ogólnego wglądu użytkowników.

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

Oszustwo a pomylka to nie jest to samo i prawdopodobnie rozczulanie sie na lamach forum nie jest niezbedne. jeden temat - rozumiem, ale walkowanie go jest juz nudne...

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Bardzo proszę o spokój i nie popadanie w paranoję. Melka, temat Twój zamknąłem, gdyż zrobił się z niego Twój monolog na temat Kinga, a potem pyskówka między nim a Tobą. A forum nie temu ma służyć.
Problem z Kingiem musisz rozwiązać z nim, a nie poprzez pisanie na forum, więc proszę, nie zakładaj już kolejnych tematów poruszających to zagadnienie. Tak jak Ci pisałem, nie mamy wpływu ani kontroli nad Kingiem, jedynie udostępniamy mu miejsce na reklamę... udostępnialiśmy, może niektórzy spostrzegawczy zauważyli działu Kinga nie ma już na forum.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Miałam już nic nie pisać,ale nie mogę tego tak zostawić

Po pierwsze:do "s050197" widać,że jednak nie czytasz moich wypowiedzi... Cały temat był dowodem na to ,że nie była to pomyłka. Byłaby nią gdyby King po mojej informacji mailowej przyznał się do błędu. On twierdził,że otrzymałam właściwe ryby...

Po drugie: Jak miałam odwiedzić sklep. Mieszkam w Białej Podlaskiej. Proszę zobaczyć ile to kilometrów...

Po trzecie:Żadnych tematów zakładać już nie będę . Ten założyłam przed wiadomością od Administratora i moją obietnicą.

Po czwarte: tak jak pisałam żadna inna forma kontaktu z Kingiem nie przyniosła efektu.

Po piąte: usunięcie tematu Kinga to już jakieś "światło w tunelu".


I na koniec. Myślę ,że problem wyjaśniłam wystarczająco. Na wszystko co pisałam mam dowody. Abym nie pisała na forum chętnie wyślę zainteresowanym np. na pocztę(tak uczyniłam w jednym przypadku aby nie korzystać z forum- jaką dostałam odpowiedz -powyżej...)
Nie będę zaś zostawiała bez odpowiedzi ,wypowiedzi mówiących nieprawdę bądź przekręcających fakty.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

Kubiszon pisze: Melka, temat Twój zamknąłem, gdyż zrobił się z niego Twój monolog na temat Kinga, a potem pyskówka między nim a Tobą. A forum nie temu ma służyć.
Może na początek wypowiedź Kinga z Shoutboxa ilustrująca jego poziom kultury i mentalność: "[Wczoraj 23:20] king: nie będziesz jechał nie będziesz miał proste. Pojebów mam aż nadto po ostatnich dniach nie mogę się narażać na spotkanie kolejnego. Lepiej mówić ogólnikami niż wysłuchiwać pretensji. Jest jeszcze jeden niuans między chcę, a mnie stać jest spora przepaść" .A teraz pytanie do szanownego Kubiszona.Do czego ma służyć to forum. Czy m.in. nie do uzyskiwania wiedzy przez początkujących akwarystów na temat sprzedawców ryb :?: .Fakt,iż dział Kinga zniknął z forum nic tu nie zmienia gdyż King niestety swojej działalności handlowej nie zaprzestał a jego potencjalni klienci mają chyba prawo zapoznać się z opiniami na jego temat.Mylę się :?: .
discus6

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

discus6 pisze:A teraz pytanie do szanownego Kubiszona.Do czego ma służyć to forum. Czy m.in. nie do uzyskiwania wiedzy przez początkujących akwarystów na temat sprzedawców ryb :?: .Fakt,iż dział Kinga zniknął z forum nic tu nie zmienia gdyż King niestety swojej działalności handlowej nie zaprzestał a jego potencjalni klienci mają chyba prawo zapoznać się z opiniami na jego temat.Mylę się :?: .
Ale przecież ja nie zabronię Kingowi handlu, ani też nie zabraniam nikomu napisać na forum przestrogi dla potencjalnych klientów jeśli są niezadowoleni z Kingowych usług. To czego nie chcę, to bezsensowna wymiana epitetów pomiędzy dwoma zwaśnionymi stronami, z której niewiele wynika, oprócz tego, że jakiś tam zgrzyt powstał. Kto komu co i dlaczego to i tak wiedzą tylko King i Melka.

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Kubiszon piszesz :kto komu co i dlaczego to i tak wiedzą tylko King i Melka. I tu nie masz racji ... Wiecie to również Wy akwaryści z forum. I po to był ten temat. Ja pisałam fakty. King ile razy zabrał głos ,przekręcał i przekłamywał fakty. Ja się tylko broniłam i przedstawiałam dowody. Piszesz,że nic z tego nie wynikło... No właśnie... Liczyłam na więcej niż tylko usunięcie tematu Kinga...

Awatar użytkownika
lucypper
Posty: 140
Rejestracja: 2012-10-21, 09:41
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: lucypper »

to że usunięto mu temat to i tak dużo. Wystaw mu negatywa na allegro i zgłoś sprawe pracownikom allegro i napisz że namówił Cie na transakcję poza serwisem i w dodatku oszukał. Przedstaw korespondencję jaką z nim prowadziłaś. O dziwo nawet umowa słowna w świetle prawa jest równie ważna jak ta pisana więc nie powinno być problemów tym bardziej że masz maile. Jemu zawieszą konto a Tobie pozostanie upojenie się wygraną w sporze bo nie licz na to że ktoś odda ci kase za transakcję poza serwisem aukcyjnym.

Nie ma sensu wałkowanie tematu bo i tak wszyscy mają wyrobioną opinie. King zachowuje się jak dupek bo gdyby miał za grosz honoru to by Ci kase oddał albo wymienił co tam kupiłaś bo tak zachowuje się profesjonalny sprzedawca.

Może dzięki Twojej sprawie osoba ta się opanuje i przestanie pier..lić farmazony o niedźwiedziach czy innych bzdetach... oraz co najważniejsze zmieni swoje podejście do klienta a forum stanie się znów przyjazne dla użytkowników.

Proponowałbym na tym zakończyć temat.
Ostatnio zmieniony 2013-10-30, 23:03 przez lucypper, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

melka pisze:Liczyłam na więcej niż tylko usunięcie tematu Kinga...
Melka, przyznam, że Twoja sprawa miała raczej niewielki wkład w całą sprawę reklamy Kinga na forum, choć przyspieszyła nieco decyzję jaka zapadła. Ale to co teraz piszesz, trochę mnie przeraża. Cóż Twoim zdaniem powinno zostać zrobione i przez kogo? Oprócz oczywiście samego Kinga, który powinien rozliczyć się z Tobą za te ryby.
Lucypper dość dosadnie to ująłeś, ale słusznie prawisz:)

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Co wprawia Cię w takie przerażenie ??? Miałam nadzieję, że macie jakiś wpływ na swoich użytkowników forum. Sama Wasza sugestia zwrotu pozostałej kwoty za ryby, skierowana wprost do Kinga, uczyniłaby być może cuda...

Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

Trochę przesadzasz co do wpływu administracji na sprzedającego. Mogą zablokować mu temat (co zrobili) jak kogoś porządnie obrazi nagrodzić banem i to by było na tyle.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

lucypper pisze:to że usunięto mu temat to i tak dużo.
Kaledon pisze:Mogą zablokować mu temat (co zrobili)
Uporządkujmy fakty.Przedmiotem rozkminki w tym temacie jest zablokowanie/usunięcie poprzedniego tematu założonego przez Melkę dotyczącego nierzetelności Kinga.Zniknięcie działu komercyjnego administrowanego przez Kinga to zupełnie inna sprawa i nie tego dotyczy bezpośrednio ten temat.
Kubiszon pisze:To czego nie chcę, to bezsensowna wymiana epitetów pomiędzy dwoma zwaśnionymi stronami, z której niewiele wynika, oprócz tego, że jakiś tam zgrzyt powstał.
Pamiętam przynajmniej kilka tematów gdzie dochodziło do awantur/ np.sprzedaż gupików przez Witka Miszczaka czy sprzedaż plastikowego baniaka przez Czarka :-)/.Nikt wówczas tych tematów nie zamykał ani w inny sposób nie interweniował.Co takiego się stało,iż akurat ten temat trzeba było zamknąć :?: I tak z ciekawości.Ile tematów zostało podobnie potraktowanych w przeciągu np.ostatnich 2/3 lat :?: .
discus6

melka
Posty: 50
Rejestracja: 2013-10-24, 12:33
Lokalizacja: Białystok

Post autor: melka »

Discus6. Zajrzałam do ShoutBoxa i znalazłam następujący "kwiatek"

ShoutBox
[Nie 23:33] king: Zastanawiam się co zastosować tradycyjne rozwiazanie siłowe(mało eleganckie bo to kobieta) czy też postępowanie przeciw tej osobie na drodze sądowej...

Mam się bać...? Jeśli King tak rozwiązuje problemy... Co to za człowiek który za tradycyjne uznaje rozwiązanie siłowe... Mimo wszystko mam nadzieję,że nie chodziło o mnie...

Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum, Nasze Konkursy, Ankiety”