Linkownia

Zablokowany
Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Linkownia

Post autor: megalomaniacc »

Tytułem wstępu.
Będą tu zamieszczane linki do stron poświęconych czarnym wodom oraz rybom tam żyjącym.
Linki będą umieszczane w osobnych postach przeze mnie wraz z opisem oraz opiniami użytkowników. Samo forum będzie zablokowane tak aby nie robić bałaganu.

Opinie o danych serwisach/stronach oraz propozycje nowych do umieszczenia przesyłacie do mnie na PW lub mailem megalomaniacc@o2.pl


Obrazek jest linkiem zatem wystarczy na niego kliknąć
Ostatnio zmieniony 2009-08-31, 15:12 przez megalomaniacc, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

[center]APISTO.PL

Obrazek[/center]
  • Jeden z najbardziej znany serwis, poświecony małym pielęgniczką żyjących w czarnych wodach i nie tylko.
  • W serwisie można znaleźć opisy większości znanych i popularnych małych pielęgniczek.
  • Strona posiada liczne artykuły dotyczące hodowli małych pielęgniczek,warunkom życia biotopów i inne. Artykuły polskich i zagranicznych autorów - przetłumaczone.
  • Serwis posiada sporą galerię małych pielęgniczek, są to zdjęcia głownie forumowiczów tego serwisu.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez megalomaniacc, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

[center]APISTO.PL - FORUM

Obrazek [/center]
  • Forum serwisu apisto.pl
  • Mnóstwo doświadczenia hodowców małych pielęgniczek a co za tym idzie w dużej mierze doświadczenie i informację o czarnych wodach
  • Użytkownicy forum, na własną rękę sprawdzają rzadkie gatunki pielęgniczek z odłowu, zatem czasami można trafić na dobrą ofertę
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez megalomaniacc, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

[center]MOJA AMAZONIA

Obrazek [/center]
  • Serwis w dużej mierze poświecony samej Amazonce, jednak można tam znaleźć również informacje o BW.
  • Strona posiada również bazę kilkudziesięciu gatunków ryb i roślin Ameryki Południowej
  • Serwis od jakieś już czasu nie jest aktualizowany i to niestety jest minusem strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

[center]BIOTOPY.PL

Obrazek [/center]
  • Strona bardzo ciężka w nawigacji. Podany link wiedzie bezpośrednio do artykułu poświeconemu czarnym wodom.
  • Serwis posiada sporo bazę informacji na temat rozlewisk czarnych wód i nie tylko. Można tam znaleźć również informację o gatunkach ryb i roślin (niekoniecznie akwariowych) żyjących na terenach wielkich rzek
  • Do tej pory nie rozgryzłem nawigacji. Do przeglądania innych artykułów służą linki w tekście
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez megalomaniacc, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

[center]MONGA BAY

Obrazek [/center]

Polecane przez: jabol
  • Strona angielskojęzyczna
  • Serwis posiada sporo ciekawych informacji na temat biotopów, ale i nie tylko.
  • Bogate źródło informacji dla każdego akwarysty nie tylko pasjonata BW
  • Strona posiada wiele ciekawych zdjęć przyrody wokół rzek.
  • Można również znaleźć informację o tym, jakie ryby i rośliny mogą być w danym, biotopowym akwarium.
  • Prócz informacji akwarystycznych serwis posiada informację na temat lasów równikowych i wiele innych informacji (sporo tego).
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Czarne Wody”