Apisto i inne w Łodzi ??

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

Skoro tak to faktycznie nie ma pospiechu, spokojnie nie będe robił problemów, zerknij sobie na a.eremnopyge... tez super rybcie... ja niestety jestem ograniczony akwarium o długości 60cm, zatem nie każdy gatunek bedzie pasował do mnie, Ty masz większe pole do popisu.
Łukasz

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

ryby są na kranie Warszawskim podrasowanym jedynie drewienkami bukowymi. Cudów nie ma pH koło 6

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

sorki, ze zpaytam King, współpracujesz z gosciem z wawy tym co sprzedaje pielęgniczki na apisto.. jesli to nie tajemnica oczywiscie:)
Łukasz

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

nie... chyba ze o czymś nie wiem. Na giełdzie tylko handlujemy on w hurcie ja w detalu. Ale sporo osób od niego bierze ryby możliwe ze to jakiś jego klient.

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

Ok, tak czy siak ja jestem zainteresowany najpewniej A.eremnopyge. W ofercie zapewne masz... apropos nigdzie nie mozna znależć dzikich ramirezów?? Niedostepne??
Łukasz

Awatar użytkownika
Irek
Posty: 927
Rejestracja: 2009-12-01, 16:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Irek »

Ja też chętnie zaopiekowałbym się jakimiś rzadszymi gatunkami. Gość z Wawy ma już resztki ryb bo postanowił zakończyć ten biznes. Może pomyślimy nad jakimś importem z Niemiec? Nie wiem czy jest to opłacalne, trzeba byłoby trochę poszperać w sieci.
Ostatnio zmieniony 2012-07-29, 19:53 przez Irek, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

Wejdź na forum z apisto koles działa non stop ma aktualna ofertę, jednak niektóre gatunki sprzedaje w wiekszej ilosci po prostu tylko. Moim zdaniem nie ma co szukac, mamy na miejscu Kinga i to co ma w ofercie. A z ciekawosci Irek co by Cie interesowało. Ja z racji niewielkiego baniaka 60x27x25, jestem nieco ograniczony, ale wymiary dna stwarzaja jednak mozliwosci do trzymanie układu 1+1. Nie wiem tylko czy warto brać przykładowo parkę czy lepiej wziąc dwie pary, dylemat mam pod kątem dobrania sie ryb w parę ( chce trzymac docelowo tylko jedna parke). Wieksze prawdopodobieństwo w przypadku czterech ryb anizeli dwóch. Nie sądzę, aby ktos bawił sie w dobieranie ryb do siebie na hodowli, dostajesz po prostu samca i samice i nikogo to nie interesuje zy ta para sie dobierze.
Łukasz

Awatar użytkownika
Irek
Posty: 927
Rejestracja: 2009-12-01, 16:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Irek »

A227, A208 i trifasciata z odłowu. Generalnie to dopiero na koniec listopada je mogę przygarnąć aczkolwiek myśleć już trzeba.

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

elżbietka i abacaxis, fajne rybcie, ale chyba nie chcesz trzymac cih razem w zbiorniku ;-) planujesz jakies BW typowe czy Cw raczej z roslinkami na osmozie?
Łukasz

Awatar użytkownika
Irek
Posty: 927
Rejestracja: 2009-12-01, 16:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Irek »

Nie będą razem w zbiorniku. Aranżacji jeszcze nie planowałem. ;-) RO będzie na pewno.

Awatar użytkownika
mat114
Posty: 1020
Rejestracja: 2009-03-19, 21:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mat114 »

Irek, idź w BW, ja osobiście jestem zakochany, tylko kreweciaki dają mi podobną frajdę jak BW. Mówiąc oczywiście o rzeczach związanych z akwariami :-P
Posiadanie zwierząt NIE JEST obowiązkiem, natomiast ich posiadanie RODZI OBOWIĄZKI.

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

ramireza z odłowu jest osiągalna ale bym sprowadził musiało by być koło 50 chętnych. Cena To koło 600pln mały box + 100 ryb po 2 euro. Czyli koło 1400pln za 100ryb. Czyli były by koło 20pln szt/ trochę drogo :-P

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

No troche drogo i nie sądze aby sie znalazlo az tylu chętnych. Damian - te ceny na stronce dotyczace apisto to w końcu za parę czy sztukę?? :-P bo juz nie kumam
Łukasz

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

za sztukę!!! niektóre sprzedajemy tylko na pary stąd ta informacja.
Ogólnie to ryby drogie nie są gdyby nie transport i kuźwa ciągle jeszcze drożeje...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czarne Wody”