Dobry szklarz z Łodzi

ODPOWIEDZ
Ojczulek
Posty: 11
Rejestracja: 2017-02-15, 11:00
Lokalizacja: Łódź

Dobry szklarz z Łodzi

Post autor: Ojczulek »

Witam wszystkich
Poszukuję w Łodzi dobrego szklarza który by skleił duże akwarium.
Kiedyś był taki pan Szymura Zbigniew, posiadał zakład przy ul Słowiańskiej ale nie wiem czy on w Łodzi posiada jeszcze zakład szklarski
Zna ktoś dobrego szklarza ?
Czy ten z ul Popiełuszki (Bart Glass) w Łodzi jest dobry?
Dziękuję za odp. Pozdrawiam wszystkich

cob_ra
Posty: 81
Rejestracja: 2013-05-25, 19:02
Lokalizacja: Skierniewice

Dobry szklarz z Łodzi

Post autor: cob_ra »

Ze swojego doświadczenia i szukania mogę napisać tak, jeśli ma to być zwykły baniak bez większych wymagań to kiedyś miałem zdjęcia z Bart Glass-wysłali na maila i było ok, na żywo nie widziałem i nie dotykałem jak za cenę na kilka lat temu.
W Skierniewicach jeden sklep bierze od Wróblewskiego-łódź, okolice? Takie nazwisko słyszałem. Jakość nie powalała na kolana. Z gotowych zbiorników miałem kilka od szklarza z okolicy-po taniości to i wizualnie słabo. Miałem aquael 160l już to ładniej wyglądało, 450l wromak też nieźle.

Ale teraz mam 624l, 35l od Przemka ze Szczecina i dla mnie jakość bomba. Nie chcę tu narzucać, ale jeśli ktoś robi to z sercem i jest to widać w wykonaniu to warto, pomimo, że czas oczekiwania to 2 msc, ja czekałem pół roku-ale to mi się nie śpieszyło i nie ponaglałem. W listopadzie zamówiłem u Przemka 3 akwarium i poczekam spokojnie aż będzie gotowe. Dla mnie liczy się jakość wykonania, to ma być dekoracja w domu. A cenowo Przemek jest konkurencyjny(jakość i cena), nie wysyła kurierami tylko ma swoich zaufanych kierowców.

Obrazek
---------------------------------------
Marek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ogólne - panel dyskusyjny”