Akwarium Optiwhite

lukaszLDZ
Posty: 1363
Rejestracja: 2011-04-09, 20:46
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: lukaszLDZ »

Pabian pisze:tak ,ten duży .95x40x40
Jeszcze mi się przypomniało ,że ŁukaszLDZ gdzieś kleił kostkę bodajże z Guardiana i gość klei podobno w miarę rozsądnie i nie drogo.
Kostkę kleiłem z opti 4mm, ale niedrogo wychodziły tylko baniaki małe i było to zupełnie u kogos innego. Co Guardiana, owszem, jest szklarz, który robi to solidnie i niedrogo na Bojowników Getta Warszawskiego chyba numer 18. Za szkło 60x27x25 zapłaciłem 30zł. Co do wiekszych baniaków trzeba by zapytać. Prospero - jesli szukasz na spokojnie szkiełka z Opti, czasami trafia sie coś gotowego, zamówionego a nie odebranego przez klienta, albo po prostu uzywanego i wystawionego na allegro. Z tego co kojarze ktos tutaj na forum tez sprzedawał szkło z Opti z szafką niedrogo dosc duzy litraż.
Łukasz

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

Celowałem coś na wymiar 60-63x40x36 coś takiego więc nie takie duże. Natomiast Pabian dał mi teraz do myślenia. Problem mam tylko z długością i muszę zapytać kobitki... bo to jednak sporo miejsca te 95cm. Fakt, że myślałem ostatnio czy jeszcze to ma...bo jednak rozmiar ciekawy.
Ostatnio zmieniony 2012-08-10, 14:34 przez Prospero, łącznie zmieniany 1 raz.

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

Rozmiar dość nietypowy ,ale klient który zamawiał tą bańkę, chciał ją dostosować pod świetlówki 90cm ,więc przy takim rozmiarze będzie idealnie doświetlony .

jacek7110
Posty: 223
Rejestracja: 2010-04-29, 10:12
Lokalizacja: Szadek; Boczki Stare

Post autor: jacek7110 »

Pabian pisze:
Prospero pisze:No dobra... dojrzałem, baba wprawdzie straszy rozwodem ale co tam....
Postraszy , postraszy i tyle z tego będzie. Moja jak niedawno stawiałem kostki w pokoju dziecka postawiła ultimatum, cytuję "albo rybka ,albo pipka" ..... skończyło się dwutygodniowym szlabanem na "fikołki" :mrgreen:

Prospero ten baniak co oferowałem Ci wcześniej jest cały czas do wzięcia ;-)
skąd ja to znam, ale narazie brakiem fikołków mnie nie straszy...

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

:mrgreen: Krzychu! Wracaj do domu bo kasę na baniak wydam :lol: :lol: :lol:

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

Prospero pisze::mrgreen: Krzychu! Wracaj do domu bo kasę na baniak wydam :lol: :lol: :lol:

Wrócę ,wrócę ....dajcie odpocząć :-P , jak już będę wiedział na pewno kiedy wracam ,dam znać.
A tak w ogóle to jakiś wysyp czy kryzys się skończył :shock: , bo miliony osób nagle chce baniaki. Czy myślicie że w tym wypadku podniesienie cen było by dobrym posunięciem? :lol: :mrgreen: żaaaartowałem ;-)

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

:lol: Daj spokój... zima jest... pogoda do bani jedyne co można robić to zalewać albo baniaki albo gardło :mrgreen: odpoczniesz przy pracy zobacz ilu chętnych!

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

Krzychu!? Odpoczywasz czy może kleisz nowy baniak bo stary potłukłeś ?? :lol:

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

Odpoczywałem ....właśnie w tej chwili wróciłem..... w środę podwiozę Ci baniak na chatę ;-) ,tylko podaj mi na PW adres

PS. ...zaraz "potłukłeś" :mrgreen: nie życz mi takich rzeczy ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-08-27, 18:51 przez Pabian, łącznie zmieniany 1 raz.

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

Pabian pisze:Odpoczywałem ....właśnie w tej chwili wróciłem..... w środę podwiozę Ci baniak na chatę ;-) ,tylko podaj mi na PW adres

PS. ...zaraz "potłukłeś" :mrgreen: nie życz mi takich rzeczy ;-)
A broń Cię Boże!

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

Obrazek

Prospero
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 2010-05-26, 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Prospero »

Nowy baniak zapowiada się ciekawie... właśnie wybuchła mi belka :)

zybi
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-26, 22:26
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: zybi »

witam wiem ze z daleka ale mam pytanie czy Pabian jeszcze klei akwarium bo napisałem mu pw a jeśli nie klei to może macie namiary na kogoś kto robi ładne akwarium z ow w okolicach Pabianic będę w święta to odbiorę

Awatar użytkownika
MichałG
Posty: 258
Rejestracja: 2012-03-01, 16:54
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: MichałG »

Pabian z tego co mi wiadomo zawiesił działalność.

zybi
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-26, 22:26
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: zybi »

no dobra a kogo możecie polecić mi w okolicach pabianic co zrobi mi ładne akwarium z ow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ogólne - panel dyskusyjny”