Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

ODPOWIEDZ
marlowe
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-03, 23:56
Lokalizacja: LODZ

Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

Post autor: marlowe »

Witam, po 4 latach zmieniam całkowicie aranżację w moim 1300L zbiorniku. Chciałbym się ukierunkować na trzymanie paletek. Ryb tych nigdy nie miałem, ale inne pielęgnicowate owszem. Mam 2 pytania:

1. Nigdy nie byłem na giełdzie na ul. Równej (czasami tylko na tej na Starcie), czy ona jest tylko tak jak piszecie dla osób prowadzących działalność w branży akwarytycznej? Ja jako hodowca-amator tam nie wejdę? A jeśli wejdę czy maja tam paletki?

2. Czy gdzieś w łodzi albo okolicach są jacyś hodowcy tych ryb, chodzi mi o zakup do swojego baniaczka

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 52
Rejestracja: 2008-07-29, 20:03
Lokalizacja: Łódzkie Forum Akwarystyczne

Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

Post autor: Administrator »

Znajdziesz na PKMD (fb) jeśli będzie nadal problem pisz pomożemy. Najbliżej chyba Rawa Mazowiecka

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

Post autor: discus6 »

Na giełdzie na Starcie praktycznie co tydzień sprzedaje Pan Łazarek z Poddębic. Ryby różnej wielkości .Kupowałem od niego kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. Do tego na miejscu ma różne pokarmy i medykamenty dla paletek.Tel. do Łazarka 600-956-192
discus6

Awatar użytkownika
arturromarr
Posty: 225
Rejestracja: 2008-12-23, 23:09
Lokalizacja: Ozorków

Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

Post autor: arturromarr »

Pokazałbyś nam te 1300L wody? :)

marlowe
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-03, 23:56
Lokalizacja: LODZ

Szukam hodowców paletek łódź i okolice (Giełda na równej?)

Post autor: marlowe »

Dziękuje Panowie za odzew. Czy teraz, w czasie tego lockdawnu, łódzkie giełdy są otwarte?

Zbiornik chętnie pokażę ja będzie zarybiony, na razie kończę testy szczelności, 2 miesiące robiłem hydraulikę, i mam już trochę dosyć, bo albo jakieś nieszczelności, a to przeloty przez szkło za duże, a to komin wchodził na stelaż szafki pod akwarium, itd...no ale powoli wszystko się pozytywnie układa, myślę w weekend odpalić, ale ryby to dopiero za 2-3 tygodnie jak zbiornik dojrzeje.

Korzystając z okazji mam inne pytanie, dotyczące reaktora co2 Sera 1000, dostałem go dawno temu w prezencie, nigdy nie korzystałem z tego typu rzeczy (zawsze był dyfuzor). Wczoraj go podłączyłem na wyjściu filtra i woda z filtra wypełniła wężyk od gazu doprowadzony do tego reaktora? To normalne? Co prawda wężyk zakończony jest zaworkiem przeciwzwrotnym, ale czy to normalne że woda tam wpływa?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Ogólne - panel dyskusyjny”