Kalendarz ŁFA i GŁFA 2011

tematy odnośnie funkcjonowania forum
Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Do końca dnia czekam jeszcze na osoby ktore chce kalendarz
Obrazek

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

To kiedy te kalendarze będa ?? Zdjęcie na styczeń będzie jeszcze można obejrzeć ?

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

W przyszłym tygodniu(tym co teraz będzie) powinny być już do odbioru
Obrazek

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

W związku z tak licznym zainteresowaniem kalendarzem, cena wzrosła, poszło info do PW.

W przyszłym roku kalendarza prawdopodobnie nie będzie, a i teraz jego druk stoi pod znakiem zapytania.

Jeśli chodzi o konkurs, jeśli będzie, to na pewno nie w takiej formie jak ostatnio
Obrazek

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

To jak będzie: będą te kalendarze czy nie ? Bo nie wiem czy kupować inny :)

Awatar użytkownika
Pigul71
Posty: 295
Rejestracja: 2008-05-14, 18:49
Lokalizacja: Przedbórz/Radomsko
Kontakt:

Post autor: Pigul71 »

To ja tak nieśmiało, gdyby nic z tego nie wyszło, i gdyby to nie kolidowało z prawami autorskimi i innymi, i była zgoda wszystkich, którzy zgodę udzielić powinni, to może by np. w PDF ten kalendarz udostępnić i jakby ktoś był "zdesperowany", to mógłby sobie go sam druknąć.
Pzd
P.
Ostatnio zmieniony 2011-01-21, 15:26 przez Pigul71, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

Jestem za :-)

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

No to megalomaniacc, jeśli się da to chociaż to zróbmy:-)

Awatar użytkownika
Zbyszek17
Posty: 653
Rejestracja: 2008-05-20, 16:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zbyszek17 »

Kubiszon pisze:No to megalomaniacc, jeśli się da to chociaż to zróbmy:-)
Witam.[center][/center]Czytając te posty, dochodzę do wniosku że to trochę zakrawa na kpiny. O kalendarzu mówi się od kilku miesięcy, papier, format, cena i inne duperelki, a w sumie nic z tego nie wyjdzie. Panowie, nie lepiej dać sobie z tym spokój, przecież konkursy mogą się odbywać bez nagród i nie będzie problemu.[center][/center]P.S - zgadzam się na każdą decyzję jaka zapadnie, ale na przyszłość proszę "mierzyć siły na zamiary"

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

No ale Zbyszku, problem jest w tym, że niewiele osób jest zdecydowana aby nabyć kalendarz. Dokładając kilka sztuk, które dokupił by klub wyszło chyba cenowo coś pod 40zł za sztukę... a to dużo, więc zapewne i z osób zdecydowanych kilka by zrezygnowało.
Sam zbytnio w organizacji tego nie działałem ale z racji pełnionej funkcji jestem zmuszony wszystkich przeprosić za wynikłe zamieszanie i rozczarowanie.

Dla osób, które miały otrzymać kalendarze jako nagrody przeznaczymy oczywiście inne upominki.
A póki co zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na logo sympozjum.

Awatar użytkownika
Zbyszek17
Posty: 653
Rejestracja: 2008-05-20, 16:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zbyszek17 »

Kubiszon pisze:No ale Zbyszku, problem jest w tym, że niewiele osób jest zdecydowana aby nabyć kalendarz. Dokładając kilka sztuk, które dokupił by klub wyszło chyba cenowo coś pod 40zł za sztukę... a to dużo, więc zapewne i z osób zdecydowanych kilka by zrezygnowało.
Sam zbytnio w organizacji tego nie działałem ale z racji pełnionej funkcji jestem zmuszony wszystkich przeprosić za wynikłe zamieszanie i rozczarowanie.
Całkowicie rozumiem problem i dlatego moja sugestia na temat nagród taka a nie inna. Przecież nagrodą dla kogoś kto wygra powiedzmy konkurs na akwarium miesiąca czy roku jest już to że jego fotki są publicznie opisane i pokazane na forum. A co do kalendarzy to wiadomo że cena zawsze będzie zależała od popytu i ilości zamówien.

Awatar użytkownika
Zbyszek17
Posty: 653
Rejestracja: 2008-05-20, 16:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zbyszek17 »

megalomaniacc pisze:W przyszłym roku kalendarza prawdopodobnie nie będzie, a i teraz jego druk stoi pod znakiem zapytania.
Jest już drugi miesiąc roku, a nikt nawet nie kwapi się z udzieleniem odpowiedzi, a chyba najwyższa pora dać jednoznaczną odpowiedź.

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Zbyszek17 pisze:Jest już drugi miesiąc roku, a nikt nawet nie kwapi się z udzieleniem odpowiedzi, a chyba najwyższa pora dać jednoznaczną odpowiedź.
No cóż... zdaje się że ustaliliśmy, że w tym roku nie wypaliło, kalendarza nie będzie. Nie wiem co z wersją elektroniczną kalendarza, da się go jakoś zdobyć Megalomaniacc?
Co do przyszłego roku to myślę, że warto spróbować, ale dowiedzieć się i zapisy zrobić odpowiednio wcześniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Forum”