Kalendarz ŁFA i GŁFA 2011

tematy odnośnie funkcjonowania forum
Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Na razie wysłałem zdjęcia do projektu. W poprzednim faktycznie jakość zdjęć była średnia. Zobaczymy jak teraz bedzie
Obrazek

amamba
Posty: 50
Rejestracja: 2010-10-06, 20:25
Lokalizacja: łódź

Post autor: amamba »

Jak najbardziej na błyszczącym, bo zdjęcia ładnie wychodzą. Kreda matowa będzie sztywniejsza przy tej samej gramaturze - czyli przy tej samej cenie. Jeszcze lepiej by wyglądał z lakierem UV wybiórczym - tylko na zdjęciach, ale wszystko zależy od kwoty przeznaczonej na kalendarz :-D

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Przedstawiam 2 projekty kalendarza format A4 (297x210) ze wzgledu na koszty wykonania bo znacznie wzrosły i niestety wielkosc fotek.
1.

Obrazek

2.

Obrazek
Obrazek

lopuch
Posty: 505
Rejestracja: 2009-06-09, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lopuch »

Jeżeli miał bym być szczery to skoro to ma być kalendarz to pierwszy bardziej przypomina takowy. Drugi jest ładny ale jako kalendarz jest mało czytelny (oczywiście to moje zdanie).

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

Zdecydowanie pierwszy, na drugim po za zdjęciem mało co widać.

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 241
Rejestracja: 2009-03-04, 19:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maniek »

Zdecydowanie pierwszy jest bardziej czytelny i bardziej mi się podoba . Jaki jest spodziewany koszt kalendarza w tym roku .

Awatar użytkownika
Pigul71
Posty: 295
Rejestracja: 2008-05-14, 18:49
Lokalizacja: Przedbórz/Radomsko
Kontakt:

Post autor: Pigul71 »

Niby pierwszy, tylko jak sobie kartkę A4 tak położyłem, to on mały się robi.

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

A może by jeszcze jakieś projekt ktoś zrobił. Ktoś kto ma czas i trochę pojęcia na temat programów do grafiki.
Chodzi mi o to że jak słusznie Pigul71 zauważył trochę małe to zdjęcie na A4 będzie. A drugi rysunek jest bardzo mało czytelny.
Może zrobić zdjęcie w poziomie a ten pasek z kalendarze (dni tygodnia) jakoś oddzielić żeby na zdjęcie nie wchodził ? A może zrobić go z lewej lub prawej strony kartki ? A jak będzie z umieszczaniem zdjęć pionowych na poziomym arkuszu :?: bo takie zjęcia chyba też były.

A i jeszcze jedno: koszt mniej więcej :?: i może jakaś lista osób które się zapisały bo nie pamiętam czy się zapisałem ;-)

No i druga sprawa: Usuńcie z nagłówka kalendarze napis FORUM , wg mnie wystarczy www.akwarysci.com i to nie musi być tak dużą czcionką, a najlepiej to usunąć ten napis w ogóle. Przecież jest znaczek, logo na którym jest wszystko napisane.
Ostatnio zmieniony 2010-11-21, 22:33 przez cina, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
wojtekr
Posty: 799
Rejestracja: 2009-05-19, 17:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: wojtekr »

no właśnie, może rozpatrzylibyśmy jeszcze inne projekty. Jak wyżej napisano, jak to ma być kalendarz, to oprócz zdjęcia przydało by się trochę więcej miejsca obok dni miesiąca na jakieś notatki.

A swoją drogą, to może oprócz kalendarza wydać jeszcze album ze zdjęciami forumowiczów?

Awatar użytkownika
nefrete1
Posty: 761
Rejestracja: 2008-08-23, 19:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: nefrete1 »

Mnie też bardziej podoba się pierwszy projekt. Pomimo, że zdjęcia na czarnym tle przentują się lepiej.

jacek7110
Posty: 223
Rejestracja: 2010-04-29, 10:12
Lokalizacja: Szadek; Boczki Stare

Post autor: jacek7110 »

zdecydowanie pierwszy...

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

I jak sprawa kalendarzy ?? Bo w sklepach już na nowy rok można kupić :mrgreen:

Awatar użytkownika
megalomaniacc
Moderator
Posty: 1047
Rejestracja: 2008-06-26, 20:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: megalomaniacc »

Narazie jeszcze ich nie mamy sprawdzay jedną opcję mam nadzieje że do połowy grudnia kalendarze już będą
Obrazek

Awatar użytkownika
cina
Posty: 1300
Rejestracja: 2008-05-19, 13:57
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: cina »

megalomaniacc pisze: że do połowy grudnia kalendarze już będą
No to napisz jakie, czy uwzględnione nasze propozycję czy będą takie jak na zdjęciu ?

Awatar użytkownika
pikaska
Posty: 101
Rejestracja: 2009-09-19, 12:19
Lokalizacja: Zielone płuca Polski

Post autor: pikaska »

Ceny kalendarzy pod koniec roku są wyższe, standard. Projekt: adres forum mniejszy i gdzieś z boku w pionie albo na samym dole, bo nie jest on najważniejszy a bardzo rzuca się w oczy. Ile tych kalendarzy chcecie zrobić?
Wiecznie niezrozumiałe w przyrodzie jest to, że można ją zrozumieć.
www.katarzynki.info
www.pikaska.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Forum”