Awarie na forum

tematy odnośnie funkcjonowania forum
ODPOWIEDZ
Umbrosorium
Posty: 55
Rejestracja: 2010-11-17, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: Umbrosorium »

U mnie natomiast sa problemy z logowaniem, nie za kazdym razem moge sie zalogowac, zmiana hasla nie pomogła.
Wchodze z adresu http://akwarysci.com
Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek75
Posty: 181
Rejestracja: 2008-11-01, 01:25
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubek75 »

Potwierdzam. Od dwóch dni zalogowanie to duże wyzwanie. :)

mkslonik
Posty: 96
Rejestracja: 2008-05-19, 19:49
Lokalizacja: BABY

Post autor: mkslonik »

wchodzę przez http i tez problem z logowaniem mam kilka razy musze

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Spróbujcie wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną też może się przydać. Stare ciastka mogą przekierowywać na adres z www.

Umbrosorium
Posty: 55
Rejestracja: 2010-11-17, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: Umbrosorium »

Mimo wyczyszczeniu ciastek, dalej ten problem, przegladarka firefox.
Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek75
Posty: 181
Rejestracja: 2008-11-01, 01:25
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubek75 »

U mnie wyczyszczenie ciastek pomogło. Przeglądarka Opera

Umbrosorium
Posty: 55
Rejestracja: 2010-11-17, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: Umbrosorium »

aktualizacja przeglądarki pomogła, teraz bezproblemowo loguje
Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Wyjściem z sytuacji nie są ciasteczka,ani aktualizacja.
Ja mam ciasteczka wyczyszczone,najnowszej wersji przeglądarki brak,bo zainstalowana najnowsza,a i tak muszę się logować 2-3 razy,wcześniej nie logowałem się w ogóle.
Teraz nawet przeglądarka nie pyta czy hasło zapamiętywać.

Na pewno problem jest od strony forum,ale ''awaria'' ta nie dotknęła wszystkich przeglądarek.
Na IE problemu nie mam natomiast na FF jest.
Ostatnio zmieniony 2011-03-20, 21:11 przez Lukiki, łącznie zmieniany 1 raz.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

dare31
Posty: 33
Rejestracja: 2009-10-24, 21:58
Lokalizacja: łódż

Post autor: dare31 »

potwierdzam od kilku dni ja również mam problem z logowaniem [używam FF] i nie rozumiem dlaczego bo przeciez wszystko od dłuuuuuuugiego czasu było cacy...

Awatar użytkownika
Kubiszon
Administrator
Posty: 1557
Rejestracja: 2008-05-14, 21:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kubiszon »

Lukiki pisze:Na pewno problem jest od strony forum,ale ''awaria'' ta nie dotknęła wszystkich przeglądarek.Na IE problemu nie mam natomiast na FF jest.
To nie jest żadna awaria, jedynie zmiana ustawień forum, tak aby logowanie u wszystkich działało bez problemów. Wcześniej niektórzy nie mieli problemów a niektórzy tak, z powodu braku uściślenia pewnych parametrów, działało trochę jak chciało.
Jeśli na jednej przeglądarce działa ok, a na drugiej nie, to proszę wyczyścić pamięć podręczną, można usunąć stronę forum z historii, zapisane hasło itd. Proszę sprawdzić czy na pewno wczytuje się strona bez www na początku, także po kliknięciu na link 'zaloguj'. Najprawdopodobniej przeglądarka ciągle wciska starą stronę przechowywaną na dysku, czyli też złe ustawienia dotyczące ciasteczek.

dare31
Posty: 33
Rejestracja: 2009-10-24, 21:58
Lokalizacja: łódż

Post autor: dare31 »

he he teraz to już nie wiele rozumiem ale może znajdzie się ktoś kto zna odpowiedż na taką zagadkę . wczoraj wynalazłem nowszą wersję FF czyli 40.beta 12 i dziś bawiłem się wchdząc i wychodząc z forum i zauważyłem że był taki sam odsetek automatycznego zalogowania wchodząc przez www jak i bez www. czyli było około 75% trafionych ale i tak jest zdecydowanie lepiej bo w pozostałych przypadkach logowanie ręczne było za pierwszym razem więc myślę że to już nie jest problem ale powstaje pytanie czy to www trzeba koniecznie skasować czy tylko należy. dzięki wszystkim pracującym i wypowiadającym się na tym forum bo to naprawdę potrzebne i wartościowe rzeczy

Awatar użytkownika
andrzej_vader
Posty: 357
Rejestracja: 2009-10-18, 21:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrzej_vader »

Ani na Fire Foxie ani na Google Chrome nie udaje mi się obecnie za pierwszym razem zalogować. Loguje się dokładnie za drugim razem. Nie wiem jak na IE, bo nie używam. Jest to męczące, ale jeszcze nie wk... Dopiero jak po 17 logowaniu trzeba będzie kleknąć głową w stronę Mekki, mogę się zeźlić :D. A serio, warto by z tym coś zrobić w końcu. Aaa... no i FF wyrzuca ciągle, ze forum jest stroną podejrzaną o współpracę z wirusami. Więc zanim wejdę, muszę przebrnąć przez zabezpieczenia FF. W GCH tego nie ma.

Awatar użytkownika
Zbyszek17
Posty: 653
Rejestracja: 2008-05-20, 16:28
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zbyszek17 »

andrzej_vader pisze:Loguje się dokładnie za drugim razem.
Miałem dokładnie tak samo, pomogło wyczyszczenie historii przeglądania / Google Chrome /

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Ja już problem zlikwidowałem podobnie jak Zbyszek,zlikwidowałem tydzień historii i Easy Cleaner.
Teraz się nie loguję.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Awatar użytkownika
mario150375
Posty: 225
Rejestracja: 2010-01-12, 20:37
Lokalizacja: Ksawerów

Post autor: mario150375 »

Dzisiaj zauważyłem dziwną rzecz:
wylogowałem się - zniknął mój nick z dołu strony głównej ale za to jak wszedłem już po wylgowaniu w temat w którym pisałem posta to w avatarze widać było zielonego ludzika i on-line. Sytuacja po wyłączeniu i włączeniu jeszcze raz przeglądarki ustąpiła. :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Forum”