300 l [ROŚLINNE] Zafiry, mała fotorelacja.NOWE FOTKI

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nefrete1
Posty: 761
Rejestracja: 2008-08-23, 19:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: nefrete1 »

No chyba masz rację, ammania jest w porównaniu z innymi roslinami trochę za bycza.
Ale tej bakopy trochę mi szkoda, bo uważam, ze dobrze wyglądała. Miałaś z nią jakieś problemy?

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

nefrete1 pisze:No chyba masz rację, ammania jest w porównaniu z innymi roslinami trochę za bycza.
Ale tej bakopy trochę mi szkoda, bo uważam, ze dobrze wyglądała. Miałaś z nią jakieś problemy?
Masz rację,ammania jest zbyt potężna i nie pasuje mi jakoś,a bacopa jest,ale małe sadzonki,jak wybuja,to będzie jej dużo.Miałam z nią jedynie takie problemy,że masakrycznie dużo jej było i dlatego ją ciachnęłam gruntownie,zostawiając tylko z 2 łodygi,które już przeistoczyły się w większą ilość.Tą bacopę wycięłam też dlatego,bo już mi się znudził tamten aranż,wyleciało dużo anubiasów wraz z korzeniem i zrobiło się więcej miejsca na łodygowce i posadziłam tam rotalę indicę i to właśnie z rotalą miałam problem-chyba bacopa się zemściła i rzuciła klątwę na rotalkę ;-),która nie jest taka jak bym sobie tego życzyła.W innym miejscu rotala rosła ładnie,a na miejscu tej bacopy jest brzydka,mikra i stożki wzrostu ma karłowate :-|.

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

Takie foteczki robione z 2 tygodnie temu:
Obrazek
Obrazek
Maculatki
Obrazek
Nummularia:
Obrazek
Blyxa japonica
Obrazek
Propineczka ;-)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-06-02, 14:43 przez Zafira, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
cholpek
Posty: 49
Rejestracja: 2010-05-10, 22:27
Lokalizacja: zgierz

Post autor: cholpek »

Nice !!!
120L- akwa + 70 + 60 + 50 + 10 :)

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

Aromatica
Obrazek

Awatar użytkownika
mat114
Posty: 1020
Rejestracja: 2009-03-19, 21:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mat114 »

Ja pierdziu :shock: Powiedz mi czym Ty to nawozisz że to tak rośnie :shock:
Posiadanie zwierząt NIE JEST obowiązkiem, natomiast ich posiadanie RODZI OBOWIĄZKI.

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

mat114 pisze:Ja pierdziu :shock: Powiedz mi czym Ty to nawozisz że to tak rośnie :shock:
Nawożę solami,metodą EI ;-).
Bardzo ładnie mi dziś też alatine buzuje,wgłębka-świetlista kula bąbli,kabomba jest cała obsypana małymi kuleczkami tlenu.. ale niestety wszystkie zdjęcia,które zrobię się nie nadają :-|.
Ostatnio zmieniony 2010-08-04, 21:40 przez Zafira, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Robi wrażenie! Dużo wyżej cenię takie baniaki niż klonowane japońce z 2 korzeniami bądź trzema kamieniami. Masz łapkę do roślin :)

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Zafira pisze:ale niestety wszystkie zdjęcia,które zrobię się nie nadają :-|
To prawda :-P
wwwampir pisze:Masz łapkę do roślin
To też prawda.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

spike1975
Posty: 223
Rejestracja: 2010-05-18, 14:38
Lokalizacja: łódź

Post autor: spike1975 »

no nie mogę. jak może w konkursie wygrać akwarium w którym z jednej strony widać wielkie rury filtra a z drugiej bezładna kupa zielska bez żadnego pomysłu :D
ja nie wklejam zdjęć swojego akwa bo chociaż wszystko mi rośnie to nie mam zmysłu artystycznego i nie potrafię tego ładnie i z gustem zaaranżować (jak np zafira). niestety w tej sprawie to jestem trochę jak ten "krytyk i eunuch" co z jednej są parafii, obaj wiedzą jak trzeba, żaden nie potrafi.
no ale widząc jak że konkrus wygrała ta bezładna kupa zielska + filtr to chyba w końcu się zdecyduję.
(\ /)
(O.o)
(> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

Z nowymi rybkami z odłowu od Kinga ;-).Doszło ok.80 simulansów i otoski, załapały się jeszcze 3 inne rybki ;-).
Obrazek
I rybki niespodzianki ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-08-26, 21:54 przez Zafira, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Akwarium nabrało życia? Podoba Ci się "efekt simulans" ? :P
Gratisy to drobnoustki chyba obrzeżone bądź backforda :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Incognito, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 897
Rejestracja: 2008-05-22, 20:47
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zafira »

Incognito pisze:Akwarium nabrało życia? Podoba Ci się "efekt simulans" ? :P
Gratisy to drobnoustki chyba obrzeżone bądź backforda :)
Oprócz simulansów złapały się jeszcze do worka 2 drobnoustki obrzeżone i jeden smukleń pryskacz ;-).
Simulansy są u mnie kilka dni i efekt bardzo mi się podoba, już nawet pomijam bardzo ładne kolory tych ryb, ale są to rybki bardzo ruchliwe i nie są płochliwe.Pływają po całym akwarium, przy przedniej szybie pomykają sobie wesoło, niczego się nie boją.Jak się zbliżę do akwarium, to robi się pralka,nabierają tempa, bo chcą papu. Maculaty są raczej płochliwe i się chowają, natomiast simulansy wcale,a wcale. Bardzo fajne rybki i mają ciekawe usposobienie ;-).
Cały dzień śmigają jak na Duracelkach do 7 razy dłużej, nie chowają się.A maculaty dla odmiany są nieśmiałe i pokazują się tylko o określonych porach dnia, np. rano ;-) .
Ostatnio zmieniony 2010-08-26, 22:12 przez Zafira, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Może z czasem się zakumplują i będą pływać razem w wielkiej ławicy :)
Teraz zostało Ci dokupić pigmejków :P
Ostatnio zmieniony 2010-08-27, 07:51 przez Incognito, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Jak tam akwarium się rozwija ? :)
Ja teraz dokupuje do siebie bystrzyki amandy/poziomkowe ciekawe jaki będzie efekt w połączeniu z simulansami :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „300 - ∞ litrów”