30L kosteczka

ODPOWIEDZ
Bornero
Posty: 17
Rejestracja: 2015-09-13, 19:54
Lokalizacja: Łódź

30L kosteczka

Post autor: Bornero »

Akwarium 30x30x35

Oswietlenie: 2x aquel leddy tube 6W 8000
Podloże: Aqua Substrate II+
Dekoracje: kamyki + korzenie

Bombrownia Co2, potas, carbon poki co.

Przygotowania
Obrazek

Zalewanie
Obrazek

a Tu chyba Dzień 15
Obrazek
Obrazek

Dojdzie jeszcze trawniczek chyba z monte carlo i mieszkańcy krewetki razem z kolcobrzuchami karłowatymi.

Podziękowanie dla Zafiry bez której nie powstała by kosteczka dostarczyła Szkiełko, korzenie, kamyki, Nawet lampki w ryczałt docelowo będzie belka.
Oczywiście wszystkie roślinki również od firmy Podwodne Ogrody i oby chodz w polowie utrzymaly sie w tak dobrej kondycji jak w chwili zakupu xD. Pozdrawiam

Czeresniak
Posty: 38
Rejestracja: 2011-07-16, 13:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Czeresniak »

Napisz cenowo ile wybuliłeś?

Bornero
Posty: 17
Rejestracja: 2015-09-13, 19:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bornero »

Ciężko powiedzieć dokładnie ile bo część rzeczy była kupowana dość dawno jak korzenie czy kamyki ale jak tylko chcesz się dowiedzieć cen np. za szkiełko czy światełko albo podłoże i konkretne rośliny to pisz do Zafiry xD wszystko Ci wyjaśni

Mogę podać tylko że za pakiet roślin skomponowany według jej uznania zapłaciłem 150 zl a rośliny w świetnym stanie i naprawdę dużo w kosteczce wykorzystałem może 30 % roślin z tej kompozycji reszta czeka w poczekalni na kolejne projekty.
a poczekalnia wygląda tak oczywiście nie wszystkie rośliny są z tego pakietu ale zdecydowana większość, część z własnej kolekcji.
Obrazek
Obrazek

olennnkka
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-02, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: olennnkka »

150 złotych? No nie wierzę, wydaje się że wydałeś o wiele więcej.

Bornero
Posty: 17
Rejestracja: 2015-09-13, 19:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bornero »

kosteczka żyje i ma się dobrze zmieniono oświetlenie na beleczke 2X8w t5, dosadzone monte carlo i parvula i wpuszczone parę sztuk krewetek. Zaczołem nawożenie makro i mikro z firmy Podwodne Ogrody które polecam i wszystko wygląda zdrowo i pięknie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „0 - 99 litrów”