[ 40L] krewtki, mech, rybki

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Iijanosik85, nie mam zamiaru pisac Ci nic madrego,bo nie mam tylu letniego doswiadczenia co Ty.
Ty jestes gicior w tym temacie,ja nie,wiec od dzis ucze sie od Ciebie.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

Awatar użytkownika
janosik85
Posty: 15
Rejestracja: 2012-12-23, 20:56
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Post autor: janosik85 »

nie mam zamiaru pisac Ci nic madrego

no i GIT :!:

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

Sorry janosik..., ale powiem tak-pojawiłeś się na forum nagle, pokazałeś swój zbiorniczek i chciałeś 'błysnąć swą wiedzą i długoletnim doświadczeniem"...niestety, ale trafiłeś z tym, jak kulą w płot :!: Nie dziw się, że chłopaki powiedzieli dosadnie co o tym myślą...a powiedzieli niestety (dla Ciebie) prawdę...bo choćby wyłączanie filtra na noc to kardynalny błąd, który był opisywany w wieli książkach. A że nie czytałeś ich, czyli nie zgłębiłeś podstaw akwarystyki to i masz na co sobie zasłużyłeś(po przechwałkach o swej wiedzy i doświadczeniu). Zatem moim zdaniem powinieneś przyjąć krytykę z honorem, jak to się teraz mówi "na klatę" a nie cietrzewić się, jak młody kogucik..akwarystyka uczy cierpliwości i pokory ;-)

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

janosik85 pisze:znaleźli się akwaryści normalnie nie mogę, obsada do bani do bani nudne to już się staje !

oddaj wszytko , zacznij od nowa, każdy jeden dobry do uwag, pouczania i super porad , źle nieładnie, do bani , wyrzuć najlepiej przez okno, to jakaś masakra jest !!!!
Prosiłeś o opinie , to otrzymałeś...a że są krytyczne ....
Nie pomyślałeś ,że jeżeli 10 osób mówi Ci praktycznie to samo , to może być to prawdą ?
No chyba ,że się chłopaki uwzięli na Ciebie.

PS. a do książek kolego warto czasem zajrzeć , bo bez nich to byśmy byli w czarnej du...ie i to nie tylko w kwestii akwarystyki

Awatar użytkownika
janosik85
Posty: 15
Rejestracja: 2012-12-23, 20:56
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Post autor: janosik85 »

Zatem moim zdaniem powinieneś przyjąć krytykę z honorem, jak to się teraz mówi "na klatę" a nie cietrzewić się, jak młody kogucik..akwarystyka uczy cierpliwości i pokory ;-)
przyjmuje z honorem i na "klatę ". od dziś filtr chodzi 24H :roll: , a z tym doświadczeniem to miałem na myśli bardziej , że od 10 lat mam styczność z akwarystyką jako taką, z drugiej strony może nie poświęcałem temu hobby tyle czasu i takie tam , inne były fajne rzeczy tez do roboty jak się do średniej chodziło :-D ,i było trochę wolnego czasu, Akwarystyka to nie jedyna dziedzina hobby, kolejna to elektronika akurat w tej dziedzinie się kształciłem ale to już nie to forum , bardziej Elektroda :-P

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

janosik85 pisze:przyjmuje z honorem i na "klatę ". od dziś filtr chodzi 24H
No i tak trzeba było od razu napisać a nie snuć jakieś dyrdymały ;-) Wiesz...filtracja a nawet nad filtracja na tym forum opanowana jest do perfekcji :mrgreen: A i nie przyniosło by Ci hańby, czy jakiejś ujmy, gdybyś swój temat opisał w inny sposób...ale to już historia...Mam nadzieję, że ta lekcja dużo Cię nauczyła i teraz już będzie tylko lepiej...dla Twych podopiecznych również ;-)

piona3
Posty: 143
Rejestracja: 2011-10-25, 18:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piona3 »

krzych0062 pisze:
janosik85 pisze:przyjmuje z honorem i na "klatę ". od dziś filtr chodzi 24H
No i tak trzeba było od razu napisać a nie snuć jakieś dyrdymały ;-) Wiesz...filtracja a nawet nad filtracja na tym forum opanowana jest do perfekcji :mrgreen: A i nie przyniosło by Ci hańby, czy jakiejś ujmy, gdybyś swój temat opisał w inny sposób...ale to już historia...Mam nadzieję, że ta lekcja dużo Cię nauczyła i teraz już będzie tylko lepiej...dla Twych podopiecznych również ;-)
Bardzo madrze napisany tekst, a nie jakies głupie gadki..pozd.

Awatar użytkownika
janosik85
Posty: 15
Rejestracja: 2012-12-23, 20:56
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Post autor: janosik85 »

najnowsza odsłona :-P

GALERIA <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Awatar użytkownika
janosik85
Posty: 15
Rejestracja: 2012-12-23, 20:56
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

[ 40L] krewtki, mech, rybki

Post autor: janosik85 »

Jestem :-P i dużo się nauczyłem :) pozdrawiam :-P

Awatar użytkownika
janosik85
Posty: 15
Rejestracja: 2012-12-23, 20:56
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

[ 40L] krewtki, mech, rybki

Post autor: janosik85 »

ale to Moje akwarium było piękne w 2013 roku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „0 - 99 litrów”