[90L][ogólne] Mój "PRL"

queen
Posty: 96
Rejestracja: 2012-08-11, 11:54
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: queen »

No nareszcie zaczuna mi się różnicować płeć u endlerów.

Bardzo późno się to u nich dzieje.
Wyglądaja jak już dość wyrośnięte samice- i nagle z dnia na dzień, patrzę- gonapodium :mrgreen: .

Wreszcie.

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

queen pisze:Wyglądaja jak już dość wyrośnięte samice- i nagle z dnia na dzień, patrzę- gonapodium :mrgreen:
A gdzież Ty tym dziewczynom.. ups :oops: ...chłopakom zaglądasz pod ogon? :-P To mówiąc bardziej precyzyjnie, w jakim wieku "endlerki zmieniają płeć"? :-)

queen
Posty: 96
Rejestracja: 2012-08-11, 11:54
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: queen »

Dopiero zauważyłam- nie jestemw stanie określić dokładnie wieku- ale samce "stają się " samcami- po osiądnięciu wielkości niemalże dorosłego osobnika- zaczyna się od formowania gonapodium, potem z dnia na dzień, pojawiają się kolory. Notabene coraz piękniejsze, zresztą kolejne samice okazują się samcami ;) .


Dostałam dziś od ojca konkretną porcję microzorium na korzonku- muszę zrobic przemeblowanie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
krzych0062
Posty: 1607
Rejestracja: 2009-09-16, 19:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: krzych0062 »

queen pisze:Dopiero zauważyłam-
A mówi się, że faceci to podglądacze... ;-) Przy "Tigerach" takiego problemu nie ma, bo już przy wielkości ok.1,5cm da się rozróżnić płeć :-)

queen
Posty: 96
Rejestracja: 2012-08-11, 11:54
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: queen »

Ale jakos klasyczne endlery bardziej do mnie przemawiają, tigery wydają mi się takie.,... dziwaczne ;)

Awatar użytkownika
3runer
Posty: 1789
Rejestracja: 2011-03-09, 19:44
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: 3runer »

miałem u siebie i dzikie endlery, i zwykłe, a teraz narybek Tigerów się zaczyna wybarwiać, i te ostatnie mi się najbardziej podobają

ale nie zapomnękundelków po Tigerach, które kiedyś nabyłem, nie była to 100% czysta linia Tigerów i cześć młodych była miksem, ale kolory super, czarny, czerwony i żółty, endlery w płomieniach, cudo
Co by tu napisać... :-P

queen
Posty: 96
Rejestracja: 2012-08-11, 11:54
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: queen »

U mnie dominują- czarny i czerwony. Bardoz mi się to podoba :)

queen
Posty: 96
Rejestracja: 2012-08-11, 11:54
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Post autor: queen »

Cieszę się , że po latach moje konto dalej aktywne.

Akwarium obecnie zdominowane przez duże ilości microzorium , jest od półtora roku domem dla neona innesa i bystrzyka amandy plus 4 otoski .

ODPOWIEDZ

Wróć do „0 - 99 litrów”