Drzewołazy i terra na Pet Fair 2011

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
furraan
Posty: 107
Rejestracja: 2008-05-24, 14:00
Lokalizacja: Łódź

Drzewołazy i terra na Pet Fair 2011

Post autor: furraan »

I po targach ;) Oto moje wystawione terrarium :
Obrazek

tu zbiornik (zła jakość - odbija się światło :( ) , w którym zaprezentowałem same żaby (żeby były widoczne ;) ). Jestem bardzo zadowolony z ,,kompozycji" (korzenno/listna), którą udało mi się zrobić na szybko z pożyczonych korzeni z ŁSTiA :
Obrazek

a tu następna ,,kompozycja" (korzenno/listna) zrobiona przez mojego kolegę (brakło mi czasu na to, żebym zrobił je sam) :
Obrazek

Mieszkańcy zbiorników (foty robione w terrariach domowych) :
Obrazek

Obrazek

Z wystawienia żab i terrarium jestem bardzo zadowolony (choć przyznam, że ponad 3 dni spędzone na targach mocno mnie zmęczyły) - u większości zwiedzających widoczny był efekt tzw. ,,kopary" ;) na widok żab :) Klika osób ze zwiedzających, jest mocno zainteresowana tym pięknym hobby.

Dziękuję Prezesowi :-P oraz Wampirowi za pomoc za pomoc w transporcie terrarium.

Pozdrawiam
furraan

Awatar użytkownika
nefrete1
Posty: 761
Rejestracja: 2008-08-23, 19:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: nefrete1 »

Bardzo miło było mi Cię poznać osobiście :)
Potwierdzam - terraria i ich mieszkańcy robiły duże wrażenie. Doklejam jedną fotkę rozleniwionej żabki ;-)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy Akwarystyczne, Spotkania, Konkursy”