Coś jakby pijawka, co to?

Awatar użytkownika
blue3003
Posty: 231
Rejestracja: 2011-02-13, 21:13
Lokalizacja: Andrespol k/Łodzi

Post autor: blue3003 »

Wszystko zależy jaki masz produkt. Kiedyś kupiłem na aledrogo zestaw do akwa 54l i też nic.
Potem razem z kumplem na spółę wzięliśmy całe opakowanie i z całą stanowczością mogę potwierdzić jego działanie.

Zauważyłem że no-planaria nie działa od razu. Po podaniu pierwszej dawki robale zaczynają wariować, potem się przyzwyczajają, druga dawka je otępia ale jeszcze potrafią się przemieszczać, dopiero 3 i 4 dają zamierzony rezultat (ja podaję zawsze 4 dawki - czwarta jest mniej więcej powtórzeniem trzeciej.)
Jak sama zauważyłaś niektóre rybki wręcz za nimi przepadają, gorzej w krewetkariach i rakariach. Na szczęście jak na razie mam od nich spokój.

Podsumowując, jeśli kupiłaś bądź masz dosyć stary zwietrzały specyfik to faktycznie kiepsko on działa. Dlatego warto kupić ze sprawdzonego źródła bądź w spółce.
A restart to już ostateczność.

kasia
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-07, 20:25
Lokalizacja: Łódź-Lutomiersk

Post autor: kasia »

Zapomniałam dodać że kupiłam oryginalne opakowanie też na allegro sprawdziłam datę ważności - nie kupowałam żadnych odsypek. Obserwowałam robale w wiadrze, młode jakby paraliżowało, od razu się odczepiały od ścianki a stare wyszły bez szwanku . Za to no-planaria wybiła mi wszystkie ślimaki które trzymam dla bocji.
O Ampolari mogę zapomnieć, rozdętki wyginęły a zatoczki zdziesiątkowane to mało powiedziane. Populację zatoczków odbudowuje z akwa gdzie są bocje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraby, raki, ślimaki i inne bezkręgowce”