Relacja z zakładania 200l solniczki

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

apogony masz parkę? Czy na chybił trafił. Miałem ich chyba z 10 i zawsze prawie była jedna płeć i się mordowały. A jak udało mi się i miałem parkę to współlokatorzy postanowili wrzucić grosz na szczęście do morszczaka;(
Piękna ryba w boti mieli z młodymi w pysku super to wyglądało.
Tylko jeżowca dla nich nie widze:P Polecam między cierniami super się plątają.

Awatar użytkownika
Marcinus
Posty: 304
Rejestracja: 2008-05-20, 08:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Marcinus »

Damian, apogony pływają razem już prawie drugi rok i się nie zamordowały :) czy to jest para ?? ciężko powiedzieć bo nigdy ikry nie było, także na dobrą sprawę nie wiem jak to z nimi jest. Teoretycznie dwa osobniki tej samej płci by się pozabijały,ale z drugiej strony jeśli to para to powinna mieć ikrę,a jestem w 100% pewny, że nigdy nie było.

piona3
Posty: 143
Rejestracja: 2011-10-25, 18:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piona3 »

Dawaj dalej foty ;-) Ba jak dotychczas nie zrobiło to twoje akwa na mnie wrażenia....

Awatar użytkownika
Marcinus
Posty: 304
Rejestracja: 2008-05-20, 08:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Marcinus »

Na razie nic się nie zmienia, musi trochę czasu minąć zanim będzie się nadawało pod SPSy.

Ryby pływają, glonów nie ma, jest ok. Za wysokie jest jeszcze no3 na drzewka, a miękasów w większej ilości tam nie chcę wstawiać.

Kilka fotek z piątku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Macie też nowy film z muzyczką:

Nowy film 18.01.2013

Pabian
Posty: 483
Rejestracja: 2011-09-06, 20:15
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabian »

piona3 pisze:Dawaj dalej foty ;-) Ba jak dotychczas nie zrobiło to twoje akwa na mnie wrażenia....
Piona.... nie rób scen! ;-) Parę morszczaków już "przerzuciłeś"to masz skrzywienie :-P , ale tak jak dla mnie i niewątpliwie paru innych amatorów w tym temacie , akwa jest niczego sobie ....a to jeszcze nie jest efekt finalny. Byłem u Marcina i szczerze powiem że "chociaż" taką solniczkę chciałbym w domu posiadać .

piona3
Posty: 143
Rejestracja: 2011-10-25, 18:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piona3 »

skontaktuj się z dr.witt...ma fajne pseudogorgonie zajebiscie ożywi ci akwa i nie są tak kłopotliwe jak gorgonie właściwe .. :-D

Awatar użytkownika
Marcinus
Posty: 304
Rejestracja: 2008-05-20, 08:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Marcinus »

Kilka fotek patyków:
fotki słabe z racji beznadziejnego sprzętu,ale akwarium powoli się rozwija, za półtora roku będzie już las :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

piona3
Posty: 143
Rejestracja: 2011-10-25, 18:24
Lokalizacja: Łódź

Post autor: piona3 »

z tym lasem to róznie bywa :-P wystarczy małe co nie co i po lesie w ciągu jednej nocy.Ale 3-mam kciuki..pozd.

Awatar użytkownika
Marcinus
Posty: 304
Rejestracja: 2008-05-20, 08:24
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Marcinus »

Mała aktualizacja:

Baniak na żywo generalnie wygląda sporo lepiej, kolory są dużo lepsze, neistety aparat jest słaby i nie oddaje barw. Ta fungia, na górze jest ładnie pomarańczowa tutaj wyszła blado. Duża stylophora po lewo ma ładny fioletowy kolor, tutaj wyszło jakoś czarno :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwarystyka Morska”