Wystawa akwarystyczna w manufakturze

Awatar użytkownika
wwwampir
Posty: 168
Rejestracja: 2008-06-11, 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wwwampir »

Nie chodzi mi konkretnie o Wystawę tylko o pewną klasę zachowania i wypowiedzi.

Pracowałem w kilku firmach akwarystycznych nie tylko w Łodzi , znam ten światek doskonale i mogę niejedną legendę na forum przytoczyć tylko ... w jakim celu? Dla odwetu? Dla pomądrowania się że ja umiem/wiem lepiej?

Przyjdzie czas że Damian będzie szukał pracy (przecież już niedawno szukał) i jego przyszły pracodawca zadzwoni do Akwarium (akwarystyczny światek jest cholernie mały) pytając co chłopina jest wart. Tak się przecież często dzieje, ja sam co jakiś czas mam telefon co sądzę o tym czy tamtym ze znajomych firm. Życzę mu żeby wtedy chłopaki z Akwarium nie byli po lekturze tego wątku bo pewnikiem powiedzą "jest cokolwiek wart dopóki pracuje, później obrobi Ci dupę na forach tak więc daj sobie spokój, polecę Ci kogoś innego".

Mam nadzieję że po tej wypowiedzi moje posty zostaną odebrane tak jak powinny. Bo dla obrażalskich to krytyka a dla czytających między wierszami - przyjacielska rada.

mdhlodz
Posty: 6
Rejestracja: 2011-06-05, 20:28
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mdhlodz »

Akwarium zostało zlikwidowane? Stoją teraz tylko 4 zbiorniki przy schodach a w miejsce akwarium jest chyba teraz Jysk.

Awatar użytkownika
s050197
Posty: 535
Rejestracja: 2009-07-20, 21:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: s050197 »

dołączam się do pytania - gdzie te akwaria? :mrgreen:

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

akwarium jak się uda odpalimy na gwiazdkę. Krytyka z mojej strony była i jest podstawna. Nie była wykonywana w ukryciu z partyzanta. Wszyscy wiedzieli o moich poglądach. Z akwarium za pierwszym razem odszedłem nie dlatego że miałem za mało kasy czy coś tam, ale dlatego że nikt mnie nie słuchał nawet głupich 36 siatek na każdy zbiornik po jednej nie mogłem się doprosić. Sprawa się zmieniła gdy władze przejął dr. Glubowski. Wtedy wróciłem bo naprawde ogrom pracy poświęcili chłopaki w to by naprawić to co spierdzielono na wstępie. Co do pracy to nigdy nie miałem z nia problemu w tym środowisku. Nadal pracuje w firmach związnych z akwarystyką. I to chyba dwóch największych. Problemem było to ze nie mam czasu na prace, a nie to ze nie ma kto mnie zatrudnić.

O ile ekspozycja powstanie na nowo to pewnie pomogę w jej powstaniu. Bo to fajny projekt i szkoda by upadł.
Ostatnio zmieniony 2012-07-05, 18:44 przez king, łącznie zmieniany 3 razy.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

akwarium jak się uda odpalimy na gwiazdkę
Coś słychać z tym odpalaniem :?: .
discus6

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Trwa remont w piwnicy...

maly2st
Posty: 27
Rejestracja: 2012-02-08, 20:57
Lokalizacja: lodz

Post autor: maly2st »

Czy ta ekspozycja ryb jest przy schodach miedzy juskiem a birhale?? Czy gdzies jeszcze jest ustawiona??
Proszę wybaczyć brak polskich liter głównie korzystam z telefonu.
Adminów proszę o nie denerwowanie się telefon to nie komputer.

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Tak to te zapuszczone akwaria ze zdechłymi rybami o słabej/ciągle zapchanej filtracji ze szczątkami gnijącymi na dnach zbiorników.
Jest jednak plus w jednym akwarium widziałem małe rozgwiazdy - natura jednak zawsze sobie poradzi.

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Ja nawet nie wiem byłem tam w marcu jak to stawiałem.

simon
Posty: 9
Rejestracja: 2008-09-30, 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post autor: simon »

I co z tym "Akwarium" ?? Wystartowało ?? Można gdzieś obejrzeć ?? Wie ktoś coś na ten temat ??

Jeanny60
Posty: 1
Rejestracja: 2019-06-21, 00:03

Wystawa akwarystyczna w manufakturze

Post autor: Jeanny60 »

Pawel NAA pisze:
2008-06-04, 22:50
A wie ktoś kto się tą całą galerią Regroupement de prêt opiekuje???? może tak byśmy spróbowali namówić ich na akwarium a'la Łódzkie Forum Akwarystyczne, jakiś Nature Aquarium?
cześć dziękuję za informacje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akwarium w Manufakturze”