Co na poprawę pamięci oraz koncentracji

rozmowy na dowolne tematy
ODPOWIEDZ
apidam
Posty: 31
Rejestracja: 2020-02-27, 11:34

Co na poprawę pamięci oraz koncentracji

Post autor: apidam »

Cześc. Za niecałe dwa miesiące bede miała najgorsze dwa tygodnie w swoim życiu. To bedzie sesja, której się bardzo bałem. Nie chce wylecieć ze studiów i chce tylko lepiej się nauczyc. Mam problemy z pamięcia. Czasami schowam coś rano i wieczorem już nie pamiętam gdzie. Musze wtedy przeszukiwać cały dom, w celu odnalezienia zguby. Ponadto mam załe oceny z kół i zaliczeń nawet jesli ucze sie tydzień przed i całymi nocami. Jakie suplementy diety poprawia mi pamięć i poprawią moje wyniki w nauce?

lotek
Posty: 31
Rejestracja: 2020-06-03, 06:02

Co na poprawę pamięci oraz koncentracji

Post autor: lotek »

Na stronie jest opis ziół na poprawę pamięci oraz koncentracji https://loremvit.pl/produkt/pamiec-i-koncentracja/ .
Weź pod uwagę:
Omega-3 - kwasy tłuszczowe z tej grupy, zawarte np. w rybach morskich, orzechach włoskich czy oleju lnianym, są ważne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Magnez - minerał ten wpływa na prace układu nerwowego, a jego niedobory mogą prowadzić do problemów z pamięcią. Można go znaleźć w produktach spożywczych, takich jak orzechy, kakao czy zielone warzywa.

Witamina B6 i B12 - te witaminy są również ważne dla układu nerwowego i pamięci. Znajdziesz je w produktach spożywczych, takich jak mięso, ryby, jaja, warzywa liściaste i owoce.

Ginkgo Biloba - ziołowy suplement diety, który według niektórych badań może poprawić krążenie mózgowe i pamięć.

Kofeina - związki te pobudzają układ nerwowy i mogą pomóc w poprawie skupienia i koncentracji. Jednak należy pamiętać, że zbyt duża ilość kofeiny może prowadzić do negatywnych skutków ubocznych, takich jak nerwowość czy bezsenność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porozmawiajmy”