Walka o rejestrację boa

rozmowy na dowolne tematy
ODPOWIEDZ
king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Walka o rejestrację boa

Post autor: king »

http://zdunskawola.naszemiasto.pl/artyk ... ,id,t.html
-A podobno CITES jest gites:(
Ale nie u nas...

Kaledon
Posty: 241
Rejestracja: 2010-10-05, 08:31
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: Kaledon »

Czy ja dobrze wyczytałem, ze na podstawie kserówki chciałeś zarejestrować tego węża?? I jeszcze się dziwisz, że ktoś coś co nie jest dokumentem odrzucił?

Awatar użytkownika
Incognito
Moderator
Posty: 1738
Rejestracja: 2008-05-23, 11:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Incognito »

Jak się ma odpowiednie dokumenty to nie ma problemu.

Rejestrowałem aksolotla po okazaniu aktu urodzenia w niewoli od rzetelnej zarejestrowanej hodowli.
Wypełniłem już na miejscu druk rejestracyjny.
Wpłaciłem należność [w banku znajdującym się w urzędzie].
Zrobiłem kserokopię wszystkich dokumentów [dla siebie].

Wszystko trwało z 15 minut.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Incognito, łącznie zmieniany 1 raz.

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Kaledon jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Sprawa jest taka ze właśnie na podstawie Ksera Cites się rejestruje.
Ech koleś za wszelką cenę chcesz być fajny i Ci nie wychodzi.
Poszło o to ze jedynym Polskim dokumentem który jest prawomocny podobno według Pani jest Akt urodzenia. A jego mało kto daje ma go Hodowca.
Więc odesłała mnie to Pruszkowa gdzie wąż był rejestrowany pierwszy raz.
Pani jest wyjątkowo skrupulatna przez co rejestracja trwa ponad 2 miesiące.
Obecnie łatwię ten akt urodzenia zobaczymy czy to Pani wystarczy czy nie...
Ostatnio zmieniony 2013-03-26, 18:11 przez king, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yorki111
Posty: 783
Rejestracja: 2008-06-27, 11:37
Lokalizacja: Zalew
Kontakt:

Post autor: yorki111 »

A to Ci psikus. Kobitka nieźle nawiedzona :-D Ale
Kaledon pisze:Czy ja dobrze wyczytałem, ze na podstawie kserówki chciałeś zarejestrować tego węża?? I jeszcze się dziwisz, że ktoś coś co nie jest dokumentem odrzucił?
Do rejestracji w zupełności wystarczy właśnie taka kserówka...
Obrazek

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

PANI ma swój świat i swoje klocki dla niej wszystkie Polskie dokumenty nic nie dowodzą.
Bóg jest jeden i dokument też.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

king pisze:Kaledon jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Sprawa jest taka ze właśnie na podstawie Ksera Cites się rejestruje.
yorki111 pisze:Do rejestracji w zupełności wystarczy właśnie taka kserówka...
Załatwiałem w swoim życiu miliony spraw w różnych urzędach i pierwszy raz słyszę aby w żaden sposób nieuwierzytelniona "kserówka" była honorowana przez urzędnika .Podstawą działania w tych sprawach jest kodeks postępowania administracyjnego.Zainteresowanym polecam lekturę art.76a tego kodeksu.Jeżeli wszystko w tej sprawie jest w porządku to nie wiem na czym polega problem z uwierzytelnieniem kopii dokumentu w organie który go wydał w Pruszkowie .O ile jest w porządku.... .Wielki King sprowadza płaszczki i inne cuda z końca świata a ma problem z małym kwitkiem z Pruszkowa :?: :-) .
discus6

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Nie mam problemu bo kwitek już załatwiony. Ale to nie ja jestem od tego by tam dzwonić tylko ta baba, a ze ona się wstydzi to nie mój problem. Kopia jest wystarczająca w 100%
W Polsce urzędasy to wybitni specjaliści jedynie w piciu Kawy i jedzeniu pączków.
Reszta idzie im słabo.
Ostatnio zmieniony 2013-03-27, 13:24 przez king, łącznie zmieniany 2 razy.

Anex
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-28, 21:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Anex »

Ja w Łodzi nigdy nie miałam problemów z zarejestrowaniem jakiegokolwiek zwięrzęcia z takim właśnie dokumentem. A wpisów do rejestru mam już kilka ładnych.

discus6
Posty: 451
Rejestracja: 2010-09-29, 21:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: discus6 »

king pisze: Kopia jest wystarczająca w 100%
Uparty jesteś.Ale ja trochę też :-) .Kopia dokumentu w postępowaniu administracyjnym aby była brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji musi zostać w jakikolwiek sposób UWIERZYTELNIONA.Najprostszym i najszybszym sposobem jest okazanie urzędnikowi oryginału tego dokumentu,który na kopii stwierdza zgodność z oryginałem.Jeżeli nie ma oryginału urzędnik uwierzytelnia kopię np poprzez kontakt z organem,który dany dokument wydał.Telefon,fax,mail,kilka dni i sprawa załatwiona :-)
king pisze:Ale to nie ja jestem od tego by tam dzwonić tylko ta baba, a ze ona się wstydzi to nie mój problem.
Znając Twój wysoki poziom kultury osobistej zaprezentowany chociażby wczorajszymi wpisami na Shoutboxie na dole strony głównej forum zaryzykuję przypuszczenie,iż w trakcie załatwiania tej sprawy zacząłeś się w sposób niekontrolowany awanturować a urzędnicy zduńskowolscy postanowili Cię nauczyć trochę ogłady i pokory i sprawę,którą mogli zalatwić w 2 dni załatwiają w 2 miesiące :-) .Oczywiście podobne praktyki urzędnicze są skandaliczne ale w tym konkretnym przypadku,nie wiem czemu ale nić mojej sympatii kieruje się w stronę owej "baby" :-) .
discus6

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Nie ja tylko klient załatwiał rejestrację. Ja wkroczyłem dopiero gdy Pani po raz kolejny odsyłała klienta od osła do posła. Tak się składa ze kilka razy rejestrowałem w Łodzi i nigdy takich wymagań nie było/

Lukiki
Posty: 2027
Rejestracja: 2008-09-28, 17:18
Lokalizacja: £ód¼

Post autor: Lukiki »

Nadgorliwosc sie, to zwie chyba.
Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=z8VaijfV ... er&list=UL


Zdarza siê,¿e piszê z telefonu,tam z polskimi znakami jest na bakier,wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ.

king
Posty: 1127
Rejestracja: 2009-09-02, 11:08
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: king »

Pani wyjątkowo "Solidna"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porozmawiajmy”